2018’de Para Kazandıracak İş Fikirleri

yorumsuz
2.604 okundu

2018 yılına girmemiz ile beraber, pek çok kişinin sorduğu 2018’de para kazandıracak iş fikirleri konusunu sizler için derledik. 2018 yılında ek gelire ihtiyacınız bulunuyorsa ve ek iş yapmak istiyorsanız; elinizde sermayeniz varsa ve sizin için güzel gelir sağlayacak bir girişimde bulunmak istiyorsanız; metnimizi takipte kalınız.

2018 Yılında Ek İş Amaçlı Ne Yapabilirim?

Dükkanınızı ATM’ye kiralamak: Uzun yıllardır tercih edilen bir durum olsa da, kendinize ait dükkanınızı ya da, dükkan açmaya elvermeyecek ölçülerde metrekareye sahip alanınızı bankalara kiralayabilirsiniz. Birçok banka ülke çapında genişlemek ve daha fazla ATM makinesine sahip olmak için yer bakmaktadır. Kendinize ait yeri bankalara kiralamak 2018 yılında ek iş amaçlı güzel bir fikir olabilir.

Eğlence makineleri: Az sermaye gerektiren ve AVM’ler yol kenarları ya da esnaf dükkanı önü gibi yerlerde faydalanabileceğiniz; sizin için güzel bir ek gelir getirecek detaylardan birisi de eğlence makineleri. Ülkece makinelere düşkün olduğumuzdan; kendinize ait ya da kiraladığınız eğlence makinelerinin ‘tutulması’ ek gelir açısından çok güzel bir tercih olabilir. Boks makineleri, ya da hediye oyuncak veren makineler; uygun yere konulduğunda sizin için ek iş kapısı olabilir.

Sanal Paralar/ Döviz İşleri: Meraklısının zaten yıllardır işin içinde olduğu döviz ve borsa sektörü, Bitcoin ve altcoin çılgınlığı ile beraber, 2018 yılına damgasını vuracak gibi. Sağlam hamleler ve doğru takip ile siz de az miktarda olan sermayenizi kat be kat artırabilir, 2018 yılının sonlarına doğru hatrı sayılır bir gelire kavuşabilirsiniz. Şimdilik pek çok kişi için sanal paraların güzel bir ek iş kapısı olduğundan bahsetmek mümkün. Siz de deneyebilir, gelir elde edip etmeyeceğinizi görebilirsiniz.

Evde Ek İş Veren Firmalar Var Mı?

2018 evde ek iş veren firmalar seçeceğinden faydalanmanız da son derece olası. 2018 yılında çevrenize hızlı bir göz atarak ya da ilanları tarayabilir; ya da internet sitemiz metinleri altına yorum yapan firmalara ulaşabilirsiniz. Evde ek iş veren firmalar sayesinde siz de boncuk ve takı paketleme işleri yapabilir; davetiye ya da nikah şekeri hazırlama gibi seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 5 Ocak 2018

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

2018’de Para Kazandıracak İş Fikirleri (0 Yorum)

  1. İzmir Karşıyaka’da oturuyorum. Emekliyim ve oğlumu üniversitede okutmaya çalışıyorum. Evde yapabileceğim her türlü paketleme işine talibim.

  2. Evde ek iş veren firmaların paketleme davetiye veya nikah şekeri vb işleri yapabilirim
    hazırlamahttps://www.parabil.com/kategori/evde-ek-is

  3. merhabalar her türlü paketleme vs işleri titiz bir şekilde yapılır. Dönüş Yapılırsa seviniriz. teşekkürler