Adidas Personel Alımı 2018

3 yorum
1.128 okundu

Adidas Personel Alımı 2018 yılında da devam etmektedir. Adidas firması hepimizin bildiği üzere ülkemizde faaliyet gösteren spor ürünleri satan bir markadır. Adidas firması uzun yıllardır ülkemizde hizmet vermektedir. Spor üzerine bir çok ürünü mağazalarında bulabildiğimiz gibi online satışlar ile de bu ürünleri elde edebiliyoruz. Adidas firması yabancı kaynaklı bir firmadır. Bir çok ülke de mağazaları bulunmaktadır. Adidas firması köklü bir firma olduğundan burada çalışıyor olmakta bir çok avantaj sağlamaktadır.

Adidas Personel Alımı 2018 yılında ki alımları her sene olduğu gibi değişmekte ve güncellenmektedir. Bunun sebebi zamanın şartlarına uygun şekilde çalışacak elemanlar ve sürekli açılan mağazalar için personeller gerekmektedir. Adidas firmasının bir diğer markası olan Reebok da aynı şekilde spor ürünleri satan bir mağazadır. Adidas markasından farklı olarak yoğunlukla ayakkabıya yönelmiştir.

Adidas Personel Alımı 2018 yılında yapacağı personel alımlarına göz atalım;

– Reebok Satış Danışmanı /İstanbul
– Adidas Satış Danışmanı /İstanbul, İzmir, Ankara, Trabzon
– Mağaza Müdürü /İzmit, İstanbul
– Ürün Planlama Uzmanı /Adana, Kayseri, Kocaeli(İzmit), Konya, Samsun
– Perakende Bölge Müdürü /Adana, Ankara, Kocaeli, Samsun
– Part-time Satış Danışmanı /İstanbul
– Sr. Internal Control Profit Protection Specialist /İstanbul
– Mağaza Müdür Yardımcısı /İzmit, İstanbul

Bir spor mağazasında çalışmak istiyorsanız, spor mağazasında çalışmak kariyerinize etkisi büyük ise adidas seçebileceğiniz en iyi seçeneklerden biridir. Eğer sizde bu işe başvurmak ve diğer detayları öğrenmek istiyorsanız bağlantıları takip edebilirsiniz.
http://www.kariyer.net/adidas-is-ilanlari-c1691-p7582/

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Nisan 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Adidas Personel Alımı 2018 (3 Yorum)