Ankara Beypazarı Ek İş

8 yorum
1.771 okundu

Ankara için ek iş vakti! Kazandığınız ücret size yetmiyorsa, doğum yaptıktan sonra işten ayrılmanız gerektiyse ve çocuğunuza bakarken para kazanma yolları arayışı içindeyseniz, ev hanımıysanız ve kendi paranızı kendiniz kazanmak istiyorsanız çok doğru bir sayfayı takip ediyor ve çok işinize yarayacak bilgilerle dolu bir yazı okuyorsunuz.

Öncelikle Ankara Beypazarı ek iş için uygun bir semttir. Ankara’da yapabileceklerinizden çok daha fazlasını sunan bu semtte isterseniz şans kurabiyesi yapıp satın, isterseniz yeni doğmuş bebeklerin ayak ve el izlerinin çizimini yapıp satın; her şekilde kendinize uygun bir iş bulabileceksiniz. Ayrıca kendi üretimleriniz olun takılar, farklı tasarımlar, dikimler, çizimler de piyasa da oldukça dikkat çekerek böyle yetenekli kişilere Ankara Beypazarı ek iş imkanı oluşturmaktadır.

Ankara Beypazarı ek iş ilanları için çıtasını yüksek tutan bir semttir. Yani ek iş ilanları adına geniş yelpazeli fikirlere sahiptir. Günümüzde katalogla satıştan başlayan ek iş imkanları, eve yapılan meyve salatasının kavanozlara doldurup satılmasına kadar gidebilmektedir. Özel günler için pasta börek siparişleri, özel gün süslemeleri, davetiye süslemeleri gibi işler potansiyel sahibi kişilerce iyi bir şekilde değerlendirilebilmektedir. İster öğrenci olun ister ev hanımı; her zaman yeteneklerinizle ek iş yapabilmeniz mümkün. İyi paralar kazanabileceğiniz gibi, performansınıza göre ne kadar ücret hak ettiğiniz her zaman net bir şekilde alırsınız. Ek iş yapabilmek günümüzde, esas işin yapılması kadar normal algılanmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Mart 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Ankara Beypazarı Ek İş (8 Yorum)

  1. Ankara beypazarında yaşıyorumm ek ise gercekten ihtiyacim var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

  2. Evde paketleme işi istiyorum beypazarında yaşıyorum acil lütfen yardımcı olun05447340078tel

  3. görsel sanatlar öğretmenliği mezunuyum el becerisi gerektiren her şeyi rahatlıkla yapabilir ve gerektiğinde pratik çözüm ve yaratıcılık konusunda destek sağlayabilirim Ankara/ Beypazarı

  4. Beypazarin ‘da oturuyorum ..Oya ,dantel isi alabilirim..Cocuk bakiciligida yaparim seftifikam vardir.Ayrica yazi yazmayi severim makale vs isleri de yapabilirim..Bana donus yaparsaniz cok sevinirim.

  5. Beypazarinda oturuyorum evde paketleme isi yapabilirim cok ihtiyacim var acil donus yapabilirsiniz

  6. Ankara beypazarında oturuyorum elimden her türlü iş gelir ve hızlıyım da dönüş yaparsanız sevinirim

  7. Ankara beypazarında yaşıyorum hertürlü paketleme boncuk kalem mandal kına işlerini itina ile yaparım el becerıme güveniyorum sizde güvenilir bu ev hanımı arıyorsanız lütfen geri dönüş saglayın