Ankara Çankaya Ek İş

41 yorum
2.438 okundu

Ankara’nın en büyük semtlerinden biri olan Çankaya’da yaşıyorsanız ek iş yapmamanız için hiçbir neden yok. Çünkü etraf ek iş anlamında bir çok işi yaptırabileceği insanlar aramakta. Örneğin kendi giysilerini imal eden bir dükkan sahibi bu giysiler için etiket üretmek isteyecek ve ürettikleri etiketlerin birleştirilme işlemini birin yaptırması gerek. Tam bu anlamda Ankara Çankaya ek iş yapacak ve etiket birleştirerek dükkan sahibi kişinin maddi yükünü hafifletecek. Çünkü dükkan sahibi fabrikaya bir ton para verip etiket birleştirme işlemini yaptıracağına, hem işe ihtiyacı olan kişiler için iş fırsatı sunuyor hem de daha uygun ücretler ödeyerek kar etmiş oluyor.

Ankara Çankaya ek iş imkanı açısından farklı seçenekler de sunmaktadır. Mesela tahta kaşıklardan bebek yapımı. Oldukça kolay bir şekilde ve az malzeme ile elde edebileceğiniz tahta kaşık bebeklerin, piyasa da alıcısı da hazır ve çok da fazla talebi var. Bunlar dışında; nikah şekeri, bebek şekeri gibi şeker işlerine de Ankara Çankaya ek iş ilanları olarak kişilerin karşısına çıkarabiliyor. Değerlendirilebilecek ve bu sayede kişiye uygun olan işlerin ayırt edilebilecek olması kişiyi asla zora sokmadan ne isterse onun olacağını da kesinleştiriyor. Bir nevi kendi işinin patronu olan ek iş sahibi kişiler zorlanmadan sadece yapabileceklerine emin olduğu işlere başlayarak daha sonra pişman olabilme ihtimallerini de en başından engellemiş oluyorlar.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Mart 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Ankara Çankaya Ek İş (41 Yorum)

  1. Merhaba .Öğrenciyim.Oldukça fazla işe ihtiyacım var.Hızlıyımdır.Lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim.Ankara gölbaşı tarafında oturuyorum.İyi günler.

  2. merhaba ankara çankaya ilçesi topraklık semtinde oturmaktayız 3 kişilik gurubumuzla evde ek iş yapmak istiyoruz 05442017103

  3. ankarada yaşıyorum paketleme işini itina ile yapabilirim ilgilenirseniz cok sevinirim teşekkürler..

  4. Merhaba
    dikmende oturuyorum 3 kişilik ekibimiz mevcut .evde ek iş yapmak istiyoruz .geri dönüş bekliyoruz .teşekkürler

  5. ankara çankayada ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olun lütfen çok ihtiyacım var…

  6. merhaba ek iş yapmak istiyorum her işe elim yatkındır gei dönüş yaparsanız çok sevinirim

  7. Merhabalar. Ankara’da ikamet ediyorum. Üniversite mezunuyum. Ek kazanç sağlayabileceğim bir iş arıyordum. İlanınız dikkatimi çekti. Sizlerle çalışmak isterim.