Ankara Etimesgut Ek İş

67 yorum
3.708 okundu

Ankara’da yaşıyorsunuz ve ek iş yapmak istiyorsunuz. Çünkü kazandığınız maaş geçinmenize yetmiyor ya da istediklerinizi alamıyorsunuz. Üstüne bir de Etimesgut’ta yaşıyorsunuz ve ne yapabileceğinizi bilmiyorsunuz. O zaman hemen söylemeliyiz ki doğru yerde doğru araştırmayı yapıyorsunuz.

Ankara Etimesgut ek iş anlamında oldukça zengin bir şehir. Yapabileceğiniz çok fazla iş bu şehirde mevcut. Öncelikle yapabileceğiniz birkaç iş hakkında örnek verecek olursak; evde boncuk işi, kına paketleme işi, davetiye katlama işi, bebek şekeri yapma, takı tasarımı, kurabiye yapıp satma, özel günler için ev yemekleri satma gibi işlerden bahsedebiliriz. Verdiğimiz örnekleri açmamız gerekirse, nasıl bir yol izleyeceğinizi de belirtmek isteriz. Herhangi bir işte çalışıp çalışmadığınız önemli değil. Önemli olan ek iş yapabilecek vaktinizin olması.

Zaten Ankara Etimesgut ek iş imkanı anlamında oldukça zengin bir şehir olduğu için vakti olan herkese uyacak işler var. Boncuk işi, davetiye katlama, bebek şekeri yapma gibi işler belirli esnaflar aracılığı ile herkese ulaşabiliyor. Bu işlerde genel olarak bir sınırlama olmadığı için, yani sınırlı sayıda kişi çalıştırmak gibi bir politika izlemedikleri için isteyen herkes bu işlerden faydalanabilir. Ankara Etimesgut ek iş ilanları da takip edildiği takdirde yeme- içme tarzı işlere de çok kolay bir şekilde ulaşılabilir. Sadece kendinizce yapabildiğiniz en güzel yemeğinizi tattırma imkanı bulabilmeniz önemli. Bu iş de, yeme içme sektöründe ek iş yapabilmenin ilk adımı olarak adlandırılmakta.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Mart 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Ankara Etimesgut Ek İş (67 Yorum)

  1. Merhaba Etimesgutda oturuorm evde ek is ımkanıyla gelır saglamak istiyorum konuyla ilgili yardımcı olursanız sevınırm iyi gunler

  2. etimesgut kazımkarabekır mh oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum lutfen donus yapın

1 3 4 5