Ankara Kalecik Ek İş

18 yorum
2.367 okundu

Kalecik ilçesi Ankara’ya bağlıdır ve Ankara’nın kuzeyinde yer almaktadır. İlçenin kuzeyde bulunmasından kaynaklanan bir takım sorunlar arasında ilçenin engebeli araziler üzerinde yer alması başlıca yer almaktadır. Bu tür engebeli arazilerde tarımlar fazla yapılamasa da düz olan kesimlerde tarım faaliyetleri bolca devam etmektedir. İlçede oldukça fazla tarım bulunmakta ve yapılmaktadır. Hatta ilçede ekonomiyi sağlayan en önemli etken tarım ve daha sonra hayvancılık gelmektedir. Kalecik Ek İş olarak vereceğimiz öneriler arasında ek iş isteyen kişilerin üretimi seviyor olması gerekmektedir. Ayrıca bu tür tarım gibi ağır ve yorucu işlere daha önceden alışkın olması gerekmektedir. Aksi takdirde bir takım sorunlar onu bekliyor olacaktır.

Kalecik ek iş imkanlarının neler olabileceğini merak edenler için tarımda üretilen ürünler arasında Şeker pancarı, Buğday, arpa, elma, kayısı, kiraz ve ayva yer almaktadır. Bu tür ürünlerin üretilmesinde etken olmak ve aracı olmak isteyenler ek iş arayabilirler. Bu tür tarlalarda genelde toplayıcı, ilaç vermekle görevli kişiler ve böcekleri öldürmekle görevli kişiler aranabilmektedir. Bu tür kişiler genelde özel bir kıyafet ile hizmet vererek çalışmalarını devam ettirebilirler. Böylelikle ürünler zararlı ot ve yapılardan korunmaktadır.

Kalecik ek iş ilanları incelendiğinde karşımıza çıkmakta olan bir diğer sektör ve iş alanı ise hayvancılıktır. Kendisini tarım alanında görmek istemeyen kişiler hayvanlar ile uğraşarak ek iş yapabilir ve gelir sağlayabilir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Ankara Kalecik Ek İş (18 Yorum)

  1. Merhaba evde her iş yapabilirim sabun paketleme.tel toka işi ne olsa elim yatkindir yardımcı olursanız sevinirim lütfen bu ise ihtiyacım var çoktan severek yaparim yardımcı olun lütfen.ankarada olur karsta