Ankara Keçiören Ek İş

105 yorum
5.287 okundu

Keçiören, Ankara’nın en bilindik ilçelerinden birisidir. Metropol vasfını üzerinde en iyi barındıran ilçelerden birisi olan bu ilçe nüfus olarak Türkiye’nin ikinci büyük ilçesidir. Bu nedenle oldukça fazla iş istihdamı bulunmakta ve bulunmak zorundadır. İş aranma ve bulma ile ilgili birçok imkan bulunan ve harçlık kazanabilmek için yapılacak oldukça fazla detaylı işin olduğu bir ilçedir. Keçiören Ek İş arayan kişilere makalemizde birçok önerimiz bulunacaktır ancak yine bayanların yapabileceği meslekler ile erkeklerin yapabileceği meslekler farklılık gösterebilecektir bunun nedeni ise işin hem kültürel olarak yaklaşımı hem de ağırlık seviyelerinden kaynaklanmasıdır.

Keçiren ek iş imkanı olarak olaya yaklaşıldığında öncelikle görülen en büyük ek iş imkanı tekstiller olmaktadır. Tekstiller sayesinde evlere işler gönderilmekte ve ev hanımları gün içinde işlerini yaparak harçlık çıkarabilmektedirler. Tekstillerin evlere göndermiş olduğu işler arasında genelde temizleme işleri olmaktadır. Ev hanımları ister arkadaşları ile isterse de kendileri tek başlarına bu tür işleri yaparak gelirlerini artırabilmektedirler. Bu verilen işler bir süre sonrasında teslim edilmektedir. Teslimi yapılmayan işler firma tarafından sorun olarak algılanabilir ve bir dahaki iş veriminde sorunlar doğurabilmektedir. Erkeklere verilecek tavsiyeler arasında ise ilçede bulunmakta olan gıda üretim ve paketleme işlerinde çalışmaları olacaktır. Bu tür tesislerde oldukça fazla iş imkanı ve dolgun ücret bulunduğu için öğrencilerin tercih etmiş olduğu birincil sektör gıda sektörü olmaktadır.

Keçiören ek iş ilanları arasında yer alan bu imkanların yanı sıra birçok sektör sizi bekliyor olacaktır. Bu tür sektörleri sitemizde araştırarak bulabilir ve en iyi şekilde harçlıklarınıza kavuşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Ankara Keçiören Ek İş (105 Yorum)

  1. Ankara kecioren de oturuyorum paketleme işi yapabiliriz 2 kişiyiz ihtiyacımiz var geri dönüş sağlayabilir misiniz

  2. Evde kumaş temizleme paketleme vb..isler yapabilirim ilginiz beni çok sevindirir 5442187692

1 6 7 8