Ankara Mamak Ek İş

61 yorum
3.627 okundu

Mamak, nüfusu ile dikkat çeken Ankara’nın oldukça gözde ilçelerinden birisidir. Mamak Ek İş ile ilgili birçok kaynak rahatlık ve kolaylık içerisinde bulunmaktadır. Bunun nedeni ise bu ilçenin büyük bir metropol olmasından kaynaklanmaktadır. Metropol bir ilçede birçok şeye ihtiyaç bulunabilmektedir. Gıda sektöründen sanayiye, giyim sektöründen ulaşıma, ulaşım sektöründen barınmaya, barınma sektöründen turizm sektörüne, turizm sektöründen eğlence sektörüne gibi oldukça geniş yelpazeler barınmaktadır. Bu sektörlerden herhangi birisi içerisinde yer alarak ek iş yapabilir ve harçlığınızı rahatlıkla kazanabilirsiniz. Öğrenciler genelde garsonluk, ev hanımları ise genelde giyim sektörlerini tercih etmektedir. Bunun nedeni ise kendilerinin bu sektörde daha deneyimli olmalarından kaynaklanmaktadır.

Mamak ek iş imkanı olarak bahis edebileceğimiz bir diğer sektör ise gıda sektörü olacaktır. Bu tür sektörler tüm il ve ilçelerde olduğu gibi Mamak’ta da oldukça gözde bir sektördür. Bu sektörde birçok işçi alımı olsa da halen açıkta bulunmakta olan işler de mevcuttur. Bu tür işleri arayarak ve çevrenizden öğrenerek bulabilir ya da sitemizi güncel olarak takip ederek de görebilirsiniz. Gıda sektöründe garson, bulaşıkçı, komi, kasiyer gibi açıklar bulunmaktadır. Bu tür açıklara genelde eğitimsiz kişilerde girebilse de son zamanlarda işkur ve devletin bazı organlarının hassasiyet nedeniyle bir takım sorunlar çıkabilmektedir.

Mamak ek iş ilanlarına bakarken bu tür ince detaylara dikkat etmenizde ve çalışmalarınızı güncel olarak bu kriterler arasında yönlendirmenizde fayda bulunmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Ankara Mamak Ek İş (61 Yorum)

  1. Paketleme yada evde yapılacak herhangi işler için grubumuz var ve çok ihtiyacımız var teşekkürler şimdiden

  2. işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olursanız sevinirm ankara mamakta oturuyorum paketleme işleri de yapabilirm evde lütfen geri dönüş bekliyorum

  3. Ankara mamakta yaşıyorum. Ek işe ihtiyacım var. Paketleme işi yapmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız memnun olurum.

  4. Bende evimde ek iş yapmak istiyorum okula giden çocuğum var çalışamıyorum eşime destek olmak istiyorum lütfen dönüş yapın