Ankara Pursaklar Ek İş

41 yorum
3.901 okundu

Pursaklar, 2015 yılının verilerine göre yaklaşık olarak 135 bin nüfusa sahip bir ilçedir. Bu ilçe Ankara’nın uzun uğraşlar sonucunda oluşturabildiği ve yerleşiminin sağlanabildiği bir ilçedir. İlçede oldukça fazla yapı yoktur. Bu nedenle yapıların geliştirilmesi, yapıların geliştirilmesi için çalışmaların yapılması oldukça önemlidir. Bu nedenle Pursaklar Ek İş arayanlar için genelde erkeklere hitap etmektedir. Hitap ettiği kişilerin erkek olmasının başlıca nedenleri arasında verilen ek işlerin ağır işler olması ve bu işlerin genelde yeni yapılanmaya katılacak inşaatlar için ayrılması olmaktadır. Mevcut bina ve yerleşim yerlerinin artan nüfusa uygun olmaması nedeniyle birçok inşaat, otel ve yapı ilçeye kazandırılmak istenmektedir.

Pursaklar ek iş imkanı için bakılacak birçok nokta vardır ancak sitemizde sizlere bilgi vermek için çalışmaktayız. Öncelikle en çok ihtiyaç duyulan işlerin başınca sıvacı, tuğlacı, taşımak için eleman gibi işler mevcut olmaktadır. Bu işlerin ek iş olarak görülmesinin başlıca nedenleri genelde yarım gün çalışmalarından kaynaklanmaktadır. İlçede bayanlara uygun birçok işte bulunmaktadır ancak bu işler bölge bölge dağılım göstermektedir.

Bayanlar için Pursaklar ek iş ilanlarına baktığımızda ise genellikle tekstil ve türevi iş ilanları ile karşılaşmaktayız. Bayanlar bu tür kurum veya kuruluşlarda üretilen kıyafetlerin üzerlerini temizleme, açık bırakılan ipleri bağlama, temizleme gibi birimler ile ek iş bulabilmektedir. Kadınlar arkadaşları ile birlikte büyük postalar alarak daha fazla gelir elde edebilir ve ev halkının ekonomisine destekte bulunabilirler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Ankara Pursaklar Ek İş (41 Yorum)

  1. Fatma hanım bende pursaklar sarayda oturuyorum ne iş olsa yaparim bileklik ne olsa yardımcı olun lutfen

  2. Merhabalar ben çalışamıyorum evde yapabilwceğim bir işe ihtiyacım var grubum var titiz ve düzenli iş çıkarırız yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler