Ankara Şereflikoçhisar Ek İş

3 yorum
1.278 okundu

Şereflikoçhisar Ankara’nın ilçelerinden sadece birisidir. Oldukça küçük ve şirin olarak adlandırılabilecek ve yaklaşık olarak 35 bin nüfusu bulunan ilçe için birçok hizmet ve iş imkanının olduğunu söylemek isterdik ancak ilçenin küçük olması ve nüfusun az olması nedeniyle verilecek ya da yapılacak işlerde kısıtlanmaktadır. Şereflikoçhisar Ek İş olarak yapılacak en kolay şeylerden birisi giyim sektöründe yer almak ve bu sektör üzerinden ilerlemek olacaktır. Genelde giyim denilince tekstil ve türevleri akla gelse de birçok alt dalda serüvenini devam ettiren bu sektörün bir de mağaza ve satış departmanı bulunmaktadır. Bu departmanlarda da çalışabilecek ve deneyimli elemanlar arandığı için ve genelde müşterilerin geliş saatleri belirli saatler arasında olduğu için ek iş niteliğinde de bu tür mağaza satış bölümlerinde hizmetler verebilirsiniz.

Şereflikoçhisar ek iş imkanı olarak giyim sektörünü konuştuktan sonra bir diğer husus ise gıda sektörü olacaktır. Gıda sektöründe ek iş imkanı nasıl sağlanır diye düşünüyorsanız bu sektörde genelde hayvancılık, tarım, özel ürün yetiştiriciliği gibi alt alanlar bulunmaktadır. Tarla sahipleri tüm işlere aynı anda yetişemedikleri ve tarla işleri ağır olduğundan eleman aramaktadırlar. Aranan elemanlar tarlalarda her türlü alanda hizmete tabii tutulmaktalar. Böylece hem tarla sahibi ürünlerini daha hızlı bir şekilde verimli hale getirebilmekte hem de işçi olan kişi ücretine günlük ve anlık olarak kavuşabilmektedir.

Şereflikoçhisar ek iş ilanları gıda ve giyim sektöründe de sınırlı kalmamaktadır. Özellikle Şereflikoçhisar gibi küçük ilçelerde olduğu gibi birçok alt alanı bulunan yerlerde iş bulmak oldukça kolaydır. İlçe hakkında daha fazla bilgi ve iş önerilerini sizlere diğer makale ve yazılarımızda da belirteceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Ankara Şereflikoçhisar Ek İş (3 Yorum)

  1. Ankara Yenimahalle.Daha önce de evde ek iş yptım ve 2-3 kişi de yapabliriz ve elimiz cok pratiktir.Acil ihtiyacımız var.Ulaşın bize lütfenn