Ankara Sincan Ek İş

124 yorum
6.199 okundu

Sincan, Ankara’nın en bilindik ve en ünlü ilçelerinden birisidir. Bu ilçede birçok kurum ve kuruluş bulunmaktadır. Bulunmakta olan bu kurum ve kuruluşlar gerek kendi kadrolu bünyesinde gerek ise kadrosuz olarak belirsiz zaman dilimlerinde çalıştırılmak üzere bir takım elemanlara hizmet vermektedir. Sincan Ek İş konusunda birçok detaylı kola sahip olan ilçelerdendir. Ek iş olarak genelde tarım ile ilgili objeler ve görevler yer alsa da ilçede birçok sanayi ve işletme bulunmaktadır. Bu sanayilerde gerek tarım ile uğraşan kişilerden gönderilen ürünler işlenmekte gerekse bir takım araç ve gereçler üretilmektedir. Ankara genel olarak Türkiye’nin başkenti konumunda olduğundan il bazlı birçok hizmeti üstlenmiştir.

Sincan ek iş imkanı olarak en fazla işin bulunduğu ilçe olduğunu belirtmiştik. Bu ilçemizde mobilya üretiminde kapı kulp üretimi için birçok destek aranmaktadır. Bu sektörde ek iş arayan kişilere özelliklere ev hanımlara kapı kulbu, kabı süsleri gibi birçok hizmeti vermeleri sağlanmaktadır. Verilen hizmetlere nazaran bu tür süs imkanları bulunan ilçede en fazla ek iş alan bölüm de ev hanımları ve genellikle üniversite öğrencileri olmaktadır. Bu tür üretimlerin yanı sıra ilçede dayanıklı ev eşyaları, giyim, tekstil, eğitim, gıda gibi insanın günlük olarak birçok kez ihtiyacının bulunduğu sektörlerde de ek iş imkanları bulunmaktadır.

Sincan ek iş ilanları ile ilgili birçok bilgi verebiliriz ancak vereceğimiz bilgilerin başında söylememiz gereken ek işlerin size sunmuş olduğu avantajlar ve dezavantajlar bulunmaktadır. Ek işleri genellikle öğrenciler ve ev hanımları yapacağı için pek fazla sigorta göz önüne gelmese de bazı kimseler bunları da düşünmektedir. Bu tür detayları iş veren ile görüşmek gerekir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Ankara Sincan Ek İş (124 Yorum)

  1. Merhaba ben Ankara sincan da oturuyorum ve evde her türlü paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim

  2. Ankara’da yaşıyorum Sürekli olarak ek iş alabilirim zamanım çok böyle işlere elim yatkın daha önceden kapı süsü,yastık, vb şeyler gibi uğraşmışllığım vardır dönüş yaparsanız sevinirim

  3. Sincan yenikentte oturuyorum evde ailemle beraber ekiş yapmak istiyorum îşe ihtiyacım var

  4. Montaj paketleme işleriniz itina ile yapılır zamanında teslim edilir ANKARA/SİNCAN

  5. Ankara sincanda yaşıyorum acil evde işe ihtiyacım var lütfen en kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim

1 6 7 8