Ankara Yenimahalle Ek İş

49 yorum
3.111 okundu

Yenimahalle, Ankara’nın metropol ilçelerinden birisidir. Yenimahalle ilçesi engebeli bir arazide kurulmuş olmasından ötürü pek fazla karışık mimari yapıya sahiptir. Deniz seviyesinin yaklaşık olarak 900 metre yukarısında olduğu için pek fazla oksijen sıkıntısı görülebilmektedir. İlçede birçok hastane ve hastane çevresinde birçok gıda kuruluşları bulunmaktadır. Bu nedenle Yenimahalle Ek İş konusunda bu tür mekan ve kuruluşları ele alabiliriz. Ek iş olarak genelde hastanelerde pek iş bulmak mümkün değildir ancak imkan olarak hastane çevresindeki gıda ile ilgili kuruluşlarda pek fazla iş imkanı bulabilirsiniz. Bu tür yerlerde garsonluk yada kasiyer olarak çalışabilir ve harçlığınızı çıkaracak durumda hizmetinize devam edebilirsiniz.

Yenimahalle ek iş imkanı ile ilgili yaptığımız son senelerdeki araştırmalarda görülmekte olan en önemli etken bu ilçede yaşamakta olan kişilerin ticaret yapmaya ve ticaret ile uğraşmaya eğimli olduklarıdır. Ticaret ile uğraşmayan geri kalan topluluk ise genelde memurlardan oluşmaktadır. Memurlar ek iş yapma gibi bir durumları olmadıkları için genelde eşleri ek iş arayabilmektedirler. Bunun başlıca nedenleri arasında ev ekonomisine katkı bulunmaktadır. Ev hanımlarının yapabileceği yegane işlerden tavsiye vermek gerekirse de merkezde bulunmakta olan alışveriş merkezleri gelmektedir. Bu tür alışveriş merkezlerinde birçok departmanda görev alabilir ve hizmetlerinizi burada sergileyebilirsiniz.

Yenimahalle ek iş ilanları sadece birine yardımcı olarak değil kendi iş imkanlarını yaratmak isteyen kişilere de öneriler sergilemektedir. Örneğin evinizde hazırladığınız tatlı, börek, çörek yada ördüğünüz kıyafetleri de belirli bölgelerde alıcısı ile buluşturarak piyasaya sürebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Ankara Yenimahalle Ek İş (49 Yorum)

  1. Ankara Yenimahalle de oturuyorum öğrenciyim bu işe ihtiyacım var paketleme işleri yapabiliriz.2 kisiyiz dönüş yaparsanız sevinirim .

  2. Merhaba hertürlü paketleme boncuk vs.işler elimden gelir oldukça hızlıyım.lütfen bana dönüş yapın

  3. Merhaba Ankara Yenimahalle de oturmaktayız kız kardeşim ve ben ek iş yapmak istiyoruz acil ihtiyacımız var paketleme montajlama etiketleme işlerini titizlikle ve gününde teslim edeceğimizden şüpheniz olmasın teşekkür ediyorum iyi günler