Anket Doldurarak Para Kazan

68 yorum
4.542 okundu

Firmalar, siyasi partiler, sosyal deneyler ve bunun gibi bir çok olayla ilgili insanların görüşlerini öğrenmek açısından en sorunsuz ve en kolay iş kolu anket doldurmaktır. Bir firma anket doldurma işi yaptırarak ürünleri hakkında veya markası hakkında yada tamamen farklı bir toplum çalışması yaparak insanların neler düşündüğünü ne oranda isteklerinin olduğunu anket yoluyla öğrenebilir. Aynı işlem siyasi partiler ve seçim zamanları içinde geçerlidir. Seçimlerden önce özel istatistik firmaları dışarıya çıkıp insanlara anketler yaparak hangi partinin daha çok oy alacağını veya en çok hangi partiye sempati duyulduğunu öğrenmeye çalışırlar.

Anket doldurma işi pek rağbet gören ve gözde bir iş kolu olmamasına karşın gençlerin genel de tercih ettiği ve kısa süre de az da olsa para kazanabileceğiniz harçlık diye tabir ettiğimiz kadar kazanabileceğiniz miktarları elde edebilirsiniz. Firmalar anket yaptıracakları zaman genel de dönemsel olarak eleman çalıştırmaktadırlar. Sadece 3 aylık bir çalışma için 3 aylık çalışacak yeni anketörler almaktadırlar.

Anket doldurma işi ek iş arayanlar, ev hanımlarına, öğrencilere, emeklilere hatta hem çalışan hemde ek iş yapan kişiler için uygundur. Çeşitli anket doldurma şekilleri vardır. Bunlardan bazıları ise;

  • E-Mail adresinize gelen anketleri doldurarak 1 dolar ile 75 dolar arası kazanın.
  • Odaklanmış gruplar içerisinde yerinizi alın saatte 150 dolar kazanma şansını yakalayın.
  • Telefonla anketlere katılın ve saatte 120 dolar’a kadar para kazanma fırsatınız olsun.
  • Yeni ürünleri herkesten önce siz deneyin ve bunu eşinize dostunuza anlatmanın keyfini çıkartın. Hediye ürünler sizin olsun.
  • Dışarı da belli bölgeler de manuel soru sorarak anket doldurma yöntemiyle günlük doldurduğunuz her anket başına 5 dolar kazanın.

Bu ve bu tarz anket sistemleri firmaların bir çok istatistik için elde etmek istediği bilgiyi kolayca elde etmelerini sağlamaktadır. Eğer ek iş olarak düşünürseniz anket doldurma işi tam size göredir. Eğer öğrenciyseniz ve harçlık kazanmak istiyorsanız da yine bu da size göre bir iştir. Ancak düzenli olarak anket doldurma işleri çıkmadığı için düzenli kazanç sağlamayı düşünen kişiler anket doldurma işini 2. plan da düşünmeleri gerekmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Kasım 2015

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Anket Doldurarak Para Kazan (68 Yorum)