Ayakkabı Bayiliği Veren Firmalar

yorumsuz
333 okundu

Ayakkabı bayiliği veren firmalar, yeni bir iş kurmak ve bunu perakende sektöründe yapmak isteyen kişiler için son derece güzel bir fırsat oluşturuyor. Ülkemizde, ayakkabı sektöründe hizmet veren ve belli bir üne kavuşmuş çok sayıda firma bulunmaktadır. Bu firmalardan bayilik almak ve isim yapmış bir firma ile sektördeki rekabetinize başlamak mümkün olacaktır. Şimdi sizin için Türkiye genelinde ayakkabı bayiliği veren firmaları açıklayalım.

Ayakkabı Bayiliği Veren Firmalar Hangileridir?

Gürkan Talo: Gürkan Talo, ayakkabı ve çanta konusunda hizmet veren firmalardan bir tanesi. Ürünlerin üretimini fabrikasında gerçekleştiren ve bunun satışını sunan firma, Türkiye genelinde açılmak istediğinden ötürü bayilik hizmeti vermesi ile biliniyor. Firmadan bayilik almak isterseniz 50.000 TL değerinde bir sermayeye sahip olmanız bekleniyor. Bunun yanı sıra marka isim bedeli talep etmeyen firmalar arasında yer alıyor. Ayakkabı ve çanta sektöründe faaliyet göstermek isterseniz, siz de bu firmayı tercih edebilirsiniz. Elazığ’da kurulan firma, Türkiye genelinde bayilik hizmeti sunmaktadır.

Cabani Shoes: Cabani Shoes, Türkiye’de oldukça bilinen ve kaliteli üretim gerçekleştiren firmalar arasında bulunmaktadır. Hali hazırda çok sayıda müşterisi bulunan firma, Türkiye’de çok daha fazla gelişebilmek amacı ile bayilik hizmeti vermektedir. Türkiye’ye bayilik hizmeti verecek olduğunu açıklayan firmanın şu an hali hazırda 10 adet mağazası bulunmaktadır. İsim hakkı ve bayilik almak için gerekli sermaye karşılıklı görüşmeye bağlı olarak belirlenebilmektedir. İstanbul merkezli firmaya ulaşarak siz de kendi ayakkabı mağazanızı açabilirsiniz.

Ayakkabı Gar: Ayakkabı Gar, sözleşmeye bağlı olarak girişimcilere bayilik hizmeti veren firmalardandır. İsim hakkı talep etmeyen firma, yeterli bir sermaye ile kullanıcılarının kendi işlerinin patronu olabilmesine imkan sağlamaktadır. Siz de kendi işinizi açmak istiyorsanız Ayakkabı Gar ile çalışmayı tercih edebilirsiniz. 2 haftada kar marjına kavuşabileceğinizi belirten firma, bu konuda oldukça çok talep görmektedir. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi şehirlerde gelişme gösterebilir ve siz de Ayakkabı Gar’ın bir şubesi olmayı tercih edebilirsiniz.

Türkiye genelinde, daha fazla ayakkabı bayiliği veren firmaya ulaşmak için siz de yorum bölümümüzü kullanabilir, oradan bilgi verebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 12 Mart 2018

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın