Bayilik Veren Firmalar 2018

1 yorum
1.902 okundu

Dünya genelinde ki büyük firmalar daha fazla kazanç elde etmek ve isimlerini 3. kişiler aracılığıyla daha fazla yayabilmek adına uyguladıkları yöntem olan bayilik(franchising) sistemi ile iş sahibi olup para kazanabilirsiniz. Bayilik sisteminde ki temel süreç siz başvurduğunuz markanın kurallarına göre sermayenizi ayarlar ve dükkanınızı kurarsınız diğer malzemeler ürünler vb. firma tarafından size sağlanır ve siz bunlar için ödeme yaparsınız. Siz kazandıkça ve malzeme aldıkça firmada size sağladığı malzemelerden para kazanır ve hemde markaları daha çok öne çıkmış olur. Bu sayede hem siz hemde bayilik veren firma kazanmış olur.

Bayilik sistemi iş kurmak isteyenler için güzel ve kazançlı bir oluşumdur. Biz de yazımız da bayilik veren bir kaç firmayı sizler için sıraladık.

Domino’s Pizza

Pizza insanların her zaman severek yediği bir aparatif yiyecektir. Siz de ben pizza dükkanı açmak istiyorum diyorsanız domino’s pizza bayilik sistemini uygulayan firmalardan biridir. Firma başvurularını internet üzerinden almaktadır. İsim hakkı için $10.000 dolar ön ödeme yapmanız gerekiyor. Diğer detaylı bilgileri internet sitesinde bulabilirsiniz.

Komagene

Ülkemiz de son zamanlar da büyük patlama yapan yiyecek çiğ köftedir. Çiğ köfte öyle patlama yaptı ki herkes çiğ köfte dükkanı açabilmek için sıraya girdi. Kimisi kendi imkanlarıyla açmaya çalışırken kimisi de bayilik sistemini kullanarak dahil olmaya çalıştı. Komagene firması bayilik başvurularını telefon ile kabul etmektedir. Siz de çiğ köfte dükkanı açmayı düşünüyorsanız bu firmayı seçebilirsiniz. Diğer detaylı bilgileri internet sitesinde bulabilirsiniz.

Mado

Mado firması da bayilik sistemini kullanan bir diğer markadır. Bayilik başvurularını internet sitesinden kabul etmektedir. Siz de tatlı, pasta, dondurma, şerbetli tatlılar vs. gibi bir sektör içinde kendinizi görmek istiyorsanız mado firması seçimleriniz arasında yer alabilir. Diğer detaylı bilgileri internet sitesinde bulabilirsiniz.

Size 3 firmayla ilgili kısaca bilgiler verdik. Bu firmaları kullanarak kendinize iş kurabilir ve para kazanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Şubat 2018

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Bayilik Veren Firmalar 2018 (1 Yorum)