Bebek Çocuk Ürünleri Bayiliği Veren Firmalar

yorumsuz
732 okundu

Bebek- çocuk ürünleri bayiliği veren firmalar, bu alanda faaliyet göstermeyi düşünen, kendi girişimlerini oluşturup işlerinin patronu olmak isteyen kişiler için oldukça idealdir. Türkiye’de daha önce bu alanda faaliyet göstermek amacı ile kurulan ve şu anda büyüyerek bayilik veren çok sayıda firma bulunduğunu biliyoruz. Şimdi sizler için bu firmalara değineceğiz. 

Bebek-Çocuk Ürünleri Bayiliği Veren Firmalar Hangileridir?

Dastini Bebe Market: Dastini Bebe Market, uzun zamandır Türkiye genelinde ürün satışı gerçekleştiren mağazalardan yalnızca bir tanesi. Maksimum 2 yıl süre sonra yatırımınızı geri kazanabileceğinizi belirten ve bu amaç ile yola çıkıp Türkiye’de yayılmayı bekleyen firma belirli bir isim hakkı ve sermaye bedeli ile girişimcilere kendi işlerinin patronu olmayı sağlıyor. Girişimcisini de bu alanda destekleyen başlıca firmalardan birisi olan Dastini’nin önceki hedefi müşteri memnuniyetini sağlamak. Sadık bir müşteri potansiyeli olan Dastini ile beraber çalışmayı tercih edebilirsiniz.

ActivBaby: Activbaby’de özellikle büyük birçok ilde mağazasını görebileceğimiz, şirin çocuk eşyaları ve yan aletler sunan firmalardan bir tanesi. İsim hakkı bedeli olarak 25.000 TL talep eden marka, piyasadaki diğer rakiplerine göre nispeten daha az sermaye gerektiren firmalar arasında bulunuyor. %40’a varan kar marjı ile ilerleyen firma, girişimcilerine pek fazla şey vaat ediyor. 2005 yılında kurulan ve anne bebek ürünleri satışı gerçekleştiren markada çok fazla ürün bulabilmeniz mümkün. Siz de bu firmayı tercih edip bir işletme kurabilirsiniz.

Botti: Botti, henüz yeni yeni aktif faaliyet göstermeye başlayan ve anne-bebek sektöründe girişimde bulunmak isteyenleri destekleyen bir firma olarak karşımıza çıkıyor. 120.000 Amerikan Doları’na sahipseniz, mağazayı oluşturmak için gerekli nitelikleri sağlıyorsunuz demektir. Bunun dışında işletme oluşturmak için firmanın talep ettiği isim hakkı bedeli de 25000 dolar olarak dikkat çekiyor. Türkiye’de 15 şubesi bulunan mağaza oldukça sevilen ve tutulan mağazalar arasında yer almaktadır. Bu sebepten ötürü kar marjı oldukça yüksektir. Her geçen yıl büyümeyi ve Türkiye’de gelişmeyi amaçlayan firma ile beraber çalışmak isterseniz, siz de Franchising sözleşmesi yaparak Botti’nin bir şubesi olabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 12 Mart 2018

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın