BİM Türkiye Geneli Personel Alımı

3 yorum
835 okundu

Türkiye’nin market mağazaları arasında en büyük olan şirketlerinden birisi BİM 2015 yılında binlerce kişiyi işe almış ve almaya da devam ediyor. Özellikle alımlarını profesyonel şirketlerle yapan BİM firması alım konusunda birçok şartı da öne sürmektedir. BİM personel alımı için Türkiye Genelinde birçok bölgede ilanlar vermiştir.

BİM Türkiye geneli personel alımı birçok farklı bölgede yapılacağı için bunları sizler için topladık. Aşağıda yer alan tüm bölgelerde genel başvuru alan BİM daha sonrasında bu başvuruları değerlendirmekte ve alımları gerçekleştirmektedir.

– Genel Başvuru (Nilüfer Bölge)
– Genel Başvuru (Şanlıurda Bölge)
– Genel Başvuru (Çorum Bölge)
– Genel Başvuru (Konya Bölge)
– Genel Başvuru (Trabzon Bölge)
– Genel Başvuru (Kayseri Bölge)
– Genel Başvuru (Ankara Bölge)

Genel başvuruların ilanlarını bu şekilde veren BİM bu ilanların haricinde de birçok ilan verdi. Vermiş olduğu bütün bu ilanların alımlarını takip eden BİM genel başvurularını almış ve ihtiyacı olduğu zaman bu ilanları değerlendirecektir.

BİM Türkiye geneli personel alımı haricindeki diğer ilanlar var bunlar ise aşağıdaki gibi olacaktır.

– İşe Alım Uzmanı,
– Mağaza Elemanı,
– Satın Alma Asistanı,
– Engelli Personel.

Alımlar hakkında daha fazla bilgi almak ve bunların hepsine başvuruda bulunmak isteyenler aşağıda yer alan link adresini kullanabilir ve bilgi alabilirler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Ocak 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

BİM Türkiye Geneli Personel Alımı (3 Yorum)

  1. Merhaba ben %40 Engelli rapora sahibim mağaza sorumlu yardımcısı olrak iş arıyorum sadece sağ bacağımın topuk kısmında 2 cm kısa ve ince ancak yürümemde her hangi bir problem bulunmamakta 05321595473