Bursa Gemlik Ek İş

69 yorum
5.723 okundu

Birçok kişini aile bütçesine katkı sağlamak için çalışmak zorundadır. Ama ya yaşı gereği ya da yaşam koşulları evinin dışında çalışmasına olanak vermemektedir. Emekli olan birinin yeni bir işi öğrenemez gözüyle bakıldığı için iş verilmezken, birçok anne de çocuklarıyla ilgilendiği için çalışamamaktadır. Bursa’da yaşayanların buna benzer problemlerini giderecek evde ek iş yaparak para kazanmalarını sağlayacak birçok firma mevcut. Evinizden hiç çıkmadan günde bir iki saatinizi ayırarak Gemlik ilçesinde Gemlik ek iş avantajlarından yararlanabilirsiniz. Firmalarla görüşerek becerilerinizin hangi alanda olduğuna karar vererek veya birçok firma yapılacak işin eğitimini de vermektedir.

Günlük kaç adet yapacağınız ve ne kadar gelir elde edeceğinizi hesaplayarak firmadan ona göre iş alabilirsiniz. Zamanında yaptığınız sipariş teslimatları işverende güven oluşturacağı için işin devamı muhakkak gelecektir. Gemlik’te ek iş yaparak para kazanmak isteyenler dilerse komşularıyla ve ya bütün ailesiyle siparişleri tamamlayarak oldukça yüksek bir gelir elde edebilir ve Gemlik ek iş imkanı bulabilirler.

Aylık 200 TL’de kazanabilir, 3000 TL’de kazanabilirsiniz. Yapacağınız işin niteliğine göre genellikle parça başı ücrete tabi olan evde ek işler sayesinde sizde aile bütçenizi sarsmamak için uzun zamandır almak isteyip de cesaret edemediniz her şeyi satın alabileceksiniz. Gemlik ek iş ilanları sağlayan firmalar ürünleri kapınıza kadar getiriyor. Ürünü yaparken ihtiyacınız olan bütün malzemeler firma tarafından size verildiği için hiçbir masrafınız olmayacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2015

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Bursa Gemlik Ek İş (69 Yorum)

1 3 4 5