Bursa Gürsu Ek İş

38 yorum
5.232 okundu

En kalabalık illerimiz arasında yer alan Bursa her geçen gün büyümeye devam eden kentlerimizden sadece bir tanesidir. Bursa’nın büyümeye devam etmesi demek; ilçe bazında iş imkanlarının da artması anlamına tekabül gelmektedir. Bursa’nın en çok tercih edilen ilçelerinden Gürsu’da dışarıda çalışmak istemeyen bayanlara yönelik ek iş olanakları karşımıza çıkmaktadır. Sitemiz sayesinde Bursa Gürsu ek iş seçeneklerine hemen erişim sağlayabileceksiniz.

Hanımların iş yaşamında boy göstermeye başlaması ile birlikte gerek evlerde çalışmaya devam eden bayanlar, gerekse de dışarıda çalışıp evde geçirdikleri vakitleri de değerlendirme peşinde koşuyorlar. Böylece evlerine yardım etmek isteyen bayanlara ise; online web sitemiz sayesinde hemen iş imkanlarını sunmaya başlıyoruz. Evde yapabileceğiniz ve yaparken de eğleneceğiniz işlerden bir tanesi nikah şekeri yapmaktır. Çevremiz başta olmak üzere il bazında bile satışlar yapabilirsiniz. Evde nikah şekeri yaparak son derece kazançlı gelirler elde edebilirsiniz. İsterseniz malzemelerinizi kendiniz alarak kendi işinizi kurabilir, isterseniz de evde nikah şekeri yapmanıza imkan tanıyan firmalara başvurarak tüm giderlerin bu firmalar tarafınca karşılanmasına imkan tanıyan Bursa Gürsu ek iş imkanı yakalayabilirsiniz.

Evde yapabileceğiniz işlerden bir diğeri de turşu yapmaktır. Geçmişten günümüze değin adeta bir gelenek haline gelen turşulardan artık para kazanmak son derece kolay olmaktadır. Bursa Gürsu evde ek iş ilanları arasında bulunan turşu satıp para kazanmak evinize katkı yaparken sofralarınızın da tatlanmasına imkan tanıyacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Bursa Gürsu Ek İş (38 Yorum)

  1. merhabalar bursa gürsuda ikamet etmekteyiz evde düz makinamız mevcuttur düz makinaya göre her türlü iş yapılır ayrıyetten paketleme nihak şekeri tesbih vs işlerde yapılır.