Bursa Kestel Ek İş

20 yorum
2.685 okundu

Yeteneğiniz ve becerileriniz doğrultusunda evinizde iş yapmak ve ev ekonomisine katkı sağlamak istiyorsanız Bursa Kestel ek iş sizin için ideal teklifler sunacaktır. Zamanını kendinizin belirleyeceği, sermaye gerektirmeyen ve kolayca yapabileceğiniz ek işler sayesinde dilerseniz ev ekonomisine destek olabilir, dilerseniz de var olan işinize destek olmasını sağlayabilirsiniz.

Bursa Kestel ek iş imkanı ile evde yemek ya da turşu yapımı olmak üzere, dikiş nakış, çiçek süsleme, poşet katlama, kutu hazırlama, nikah ve mevlit şekeri hazırlama, kına paketleri hazırlama, boncuk işi, ütü yapma, takı hazırlama, kalem, mum ya da sabun yapmanın yanı sıra makale yazma ya da çocuk bakımı arasından dilediğiniz birini tercih edebilirsiniz.

Sermayesi olmayan ve elbette ki her işte olacağı üzere titizlik gerektiren tüm bu işleri Bursa Kestel ek iş ilanları listesinden görebilir ve kendinize en uygun olanı tercih ederek, en kısa zamanda başlayabilirsiniz. Para kazanırken keyif alabileceğiniz, sevdiğiniz herhangi üründen birini tercih ederek, ev konforunda ve rahatlığında gerçekleştirebileceğiniz bu işler sizin de maddi olarak son derece rahatlamanıza ve gerek ev için gerekse çocuklarınız için harcayabileceğiniz ekstra bir para demek. Günümüzde ekmeğin aslanın midesinde olduğu düşünülürse, dışarıda iş aramak yerine evde bu tür işleri yaparak, dilediğiniz kadar parayı kazanmanın yolunu açabilirsiniz. Hem keyifli hem de maddi olarak karlı işler sizleri bekliyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2015

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Bursa Kestel Ek İş (20 Yorum)

  1. bursa yıldırım yunus emrede oturuyorum ne iş olursa yaparım el becerim yüksek dönerseniz sevinirim

  2. Merhaba
    Bursa KESTEL de oturuyor rum evde manda l ve paketle ne davetiye katlama kına paketleme boncuk işleme bir çok iş yapabilirim

  3. İşe ihtiyacım var kestel vanı mehmet mahallesinde oturuyorum. Kuçuk cocugum yok. Lütfen haber beklıyorım.

  4. Merhaba ben hilal kestelde oturuyorum ve bende iş istiyorum lütfen geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  5. Evde ek iş yapmak istiyorum bana dönüş yaparsanız sevinirim 5 kişilik ekinin var gece gündü demeden yapabiliriz şüpheniz olmasın çok ihtiyacımız var yardımcı olursanız sevinirim gelip kendimiz alıp teslim ederiz nerde olursa olsun gününde ve saatinde