Bursa Mudanya Ek İş

13 yorum
2.532 okundu

Mudanya ilçesi Bursa’nın en büyük ve en gözde ilçelerinden bir tanesidir. Bursa’nın sanayi bölgesi olması ve her türlü elemana ihtiyaç duymasının yanı sıra evde de iş yapabilecek kişilere destek verecek pek çok yan sektörü bulunmaktadır. Bursa Mudanya ek iş bulabileceğiniz ilan sitemizde de ev ortamında yapabileceğiniz ve üretebileceğiniz pek çok ürün sizleri bekliyor olacak.

Bursa Mudanya ek iş imkanı sayesinde evde kına paketleme, tespih dizme, yemek ve turşu yapma, paketleme, kalem, mandal, mum ya da sabun yapımları, hediyelik eşya ya da süsleme işleri, boncuk ya da takı işleri gibi pek çok kalemde iş bulabileceğiniz gibi, örgüden anlamanız durumunda da evde patik, ceket ya da elbise gibi siparişler almanız mümkün. Her şeyde olduğu gibi yün örgü sektöründe de her geçen gün farklı trendler ortaya çıkıyor. Bunları takip etmeniz durumunda pek çok sipariş alabilir ve dilerseniz evinizde, dilerseniz komşu gezmelerinde dahi bu işleri yaparak, ev ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz.

Keyifle ve eğlence ile hem sevdiğiniz işi yapmak hem de para kazanmak Bursa Mudanya ek iş ilanları ile mümkün olacaktır. Siz de evinize destek olmak, harcamalara yardımcı olmak istiyorsanız sitede bulacağınız işler tam size göre olacak ve kazandığınız parayı da dilediğinizce harcamanıza yardımcı olacaktır. Sitemizi hemen gezmeye başlayarak son derece kazançlı ilanlara göz atabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2015

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Bursa Mudanya Ek İş (13 Yorum)

  1. MERHABALAR
    EVDE YAPILABİLECEK İŞE İHTİYACIM VAR. MUDANYADA İKAMET EDİYORUM GERİ DÖNÜŞÜNÜZÜ BEKLİYORUM