Bursa Orhangazi Ek İş

31 yorum
2.573 okundu

Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen milyonlarca kadın olmasına rağmen bu kadınların önünde birçok engel bulunmaktadır. Küçük çocuğu olanlar, yaşlı ebeveynleri olanlar veya herhangi bir uzmanlık alanı olmayanlar iş bulmak konusunda çeşitli sıkıntılar yaşamaktadır. Uzun süren mesai şartları da eklendiği zaman para kazanmak oldukça zorlayıcı olmaktadır. Aile şartlarınızı bozmayacak, evinizden çalışarak para kazanma imkanını Bursa Orhangazi ek iş fırsatları ile mümkün. Herhangi bir risk taşımayan, sermaye istemeyen tamamen sizin becerinize bağlı olacak ek işlerle para kazanabilirsiniz.

Bursa Orhangazi ek iş imkanları için başvuruda bulunmak güncel ilanları görüntülemek için internet sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz. İstediğiniz işle ilgili herhangi bir beceriniz yoksa firma tarafından size öğretilerek pratik bir şekilde nasıl iş yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Gerekli bütün malzemeler size verildiğinde siparişin teslim tarihini size bildirilmektedir. Siz de buna rivayet ederek karşılıklı güven oluşturduktan sonra sürekli para kazanabileceğiniz bir işiniz olabilir.

Aylık 300 TL veya 2000 TL kazanabilme imkanınız bulunan Bursa Orhangazi ek iş ilanları ile ailesini geçindiren bir çok kişi bulunmaktadır. Mesai saati olmadan oldukça kolay işlerle evinizde sabun imalatı yapabilir, davetiye hazırlayabilir, boncuk dizebilir, nikah-mevlit şekeri paketleyebilir, hediyelik süs eşyası yapabilir, poşet katlayabilir veya iplik temizleyebilirsiniz. Evinizin rahatlığında günde 3-5 saat ayırarak dilerseniz yakın çevrenizle gruplar oluşturarak daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Ödemeleriniz iş teslimatı yaptığınızda yapılmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2015

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Bursa Orhangazi Ek İş (31 Yorum)

  1. Bursa Orhangazi’de oturuyorum çok acil işe ihtıyacım var iş istıyorum bana hemen donersenız sevınırım

  2. Bursa Orhangazi’de oturuyorum evde boncuk işi veya evde rahatlıkla yapılacak is istiyorum acil is lazım lütfen yardımcı olurmusunuz engelli kızım olduğundan dışarda çalışma imkanım yok inşallah boşa yazmamış olurum şimdiden tsk edrim

  3. Orhan gazide oturuyorum 4 yasinda kizim var calisamiyorum kendim terziyim acil ise ihtiyacim varbana ulaairdaniz sevinirim her is gwlir elimden

  4. merabalar evde iş imkanınız için baş vurmak istiyorum dönüş yapabilirseniz çok sevinirim