Bursa Osmangazi Ek iş

80 yorum
5.337 okundu

Bursa’da yaşayan, evinden çalışarak para kazanıp aile ekonominize katkıda bulunmak isteyenler için hizmet veren internet sitemizde sizler de oldukça yüksek miktarda gelir elde edebilirsiniz. Kadınların birçoğu evde çalışmanın yollarını aramaktadırlar. Hem aile yaşamını etkilemeyecek hem de para kazanmayı sağlayacak işler için Osmangazi ilçesinde yaşayan vatandaşlarımıza Osmangazi ek iş şansı sunulmaktadır. Öncelikle evde iş yapma olanağı sunan iş, işi yapacak kişilere gösterilerek, işi daha pratik nasıl yapacakları öğretilmektedir. Daha sonra işi yapmanızı sağlayacak gerekli malzemeler sizlere teslim edilmektedir. Siparişin hangi tarihte tamamlanacağına beraber karar verilir. Tamamen performansınıza göre ücret kazanacağınız işin çalışma saatleri size bağlı.

Osmangazi  ek iş imkanı aramak isteyenler sitemize müraacat ederek, el becerilerine göre en uygun işi seçme olanağına sahiptirler. Sermaye gerektirmeyen, herhangi bir yatırım yapmadan ek para kazanmak isteyenlerin gün içinde boşa geçirdikleri vakitleri kazanca dönüştürmenizi sağlar. Günlük, haftalık ya da aylık olarak ödemeniz yapılırken, kendi emeğinizle kazandığınız paranın keyfini çıkaracaksınız.

Osmangazi ek iş ilanları kategorisi oldukça geniş bir yelpaze imkanını sizlere sunmaktadır. Evde mum hazırlama, boncuk yapma, iplik temizleme, nikah şekeri hazırlama, kutu katlama, hediyelik eşya hazırlama, mandal yapımı, poşet katlama, kına paketleme, tespih yapma gibi bir çok iş arasından size en uygun işe karar vererek evde ek iş yapmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz arkadaş grubu oluşturabilir, hem sevdiklerinizle keyifli vakit geçirip hem de para kazanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2015

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Bursa Osmangazi Ek iş (80 Yorum)

  1. Lütfen bu işlere cok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim bursa Osmangazi otuyorum evde iş yapmak istiyorum 05456789740

  2. Bursa Osmangazide yasiyorum evde yapilabilecek her turlu isi yapma teminati veriyorum Kendi aracim var Helal para kazanmaya gercekten çok ihtiyacim var yardimci olabileceklerden Allah razi olsun 05050159116

  3. Yeni evliyim Bursa’da oturuyorum çok borçlarımız var acil işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olun..

  4. nikah şekeri,kutu katlama,poşet katlama vs.çok ihtiyacım var.15 saat ayırabilirim günlük.lütfen dònüş yapın.

1 3 4 5