Bursa Yenişehir Ek İş

7 yorum
1.749 okundu

Bursa gibi tekstil sektörüne yön veren büyük illerde özellikle bu alanda evinden ek iş yapacak kişilere sürekli ihtiyaç duyulmaktadır. İnternet sitemiz bu anlamda işverenle ek işe ihtiyacı olan insanları bir araya getirmektedir. Bursa Yenişehir ek iş seçenekleri sayesinde siz de evinizden çıkmadan kazanç sağlayabileceksiniz. İş bulmanın oldukça zor olduğu ülkemizde kendi ihtiyaçlarını karşılamak için birçok insan evinden çalışmaktadır. Her iş koluna göre birçok işin yer aldığı sitede ister ilgi alanınıza göre işleri tercih ederek isterseniz de fazla zaman almayan çok emek istemeyen işleri seçebilirsiniz.

Bursa Yenişehir ek iş imkanı arayanlar aileleriyle hem severek keyifli anlar geçirecekleri bir işe sahip olacaksınız hem de bu işten para kazanacaksınız. Ne kadar gelir elde edebileceğiniz günde kaç saatinizi bu işe ayırdığınıza bağlı. İsterseniz 2 saat isterseniz 8 saat çalışarak oldukça iyi paralar kazanabilmeniz mümkün. Bireysel olarak yapacağınız ek işlere grup halinde de başvurabilirsiniz. Bir ekip oluşturarak siparişleri hızlı teslim ettiğinizde yeni siparişlere girişmiş olursunuz. Böylece gelirinizi arttırabilirsiniz.

Ek iş yaparak para kazanmak için Bursa Yenişehir ek iş ilanları kategorisine bakmalısınız. Paketleme işinden, davetiye katlamaya, evde turşu yapımından, tespih dizmeye, anne bluzlarına işleme yapmaya varana kadar birçok kategori bulunmaktadır. Genellikle ev hanımları tarafından rağbet gören ek işlere emekli ve öğrenciler de son yıllarda talep göstermektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2015

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Bursa Yenişehir Ek İş (7 Yorum)

  1. Boncuk dizebilirim.tesbih dizebilirim.davetiye katlayabilirim.çeşitli süsler yapabilirim.evde iş istiyorum lütfen bana dönüş yapın.küçük çocuğum olduğu için çalışamıyorum

  2. Evde yapılabilecek her iş için yerimiz müsaittir bursadan alıncak yer varsa ordan teslim alıp işler bittiğinde de teslim edebilirim iletişim için bekliyorum