Bursa Yıldırım Ek iş

42 yorum
3.307 okundu

Sanayi bakımından oldukça gelişen Bursa özellikle tekstil alanında ek iş imkanları fırsatını sunmaktadır. Yıldırım ilçesinde ek iş fırsatını size sunan internet sitemizi size sunarak büyük bir gelir elde etmenizi sağlıyor. Kısa sürede tamamlanacak işlere günde birkaç saatiniz ayırarak temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. Ne kadar süre ayıracağınız ve ne kadar iş alacağınız tamamen size bağlı. Dikkat etmeniz gereken tek unsur işi sözleştiğiniz sürenin sonunda teslim etmek. Dilerseniz yapmaktan keyif aldığınız bir işi yaparak ek kazanç sağlamanızı sağlayan firmalarla görüşerek kısa bir eğitimin ardından hemen  Yıldırım ek  iş seçeneğine başlayabilirsiniz.

Boşa geçirdiğiniz vakitleri paraya çevirmenizi sağlayan bu işler için ev hanımları, öğrenciler, emekliler müracaat edebilirler. Zorlu hayat şartlarını azaltmanızı sağlayacak işlerle günlük diğer vazifelerinizden ödün vermeden çalışabilirsiniz. Bursa Yıldırım ek iş imkanı ile sizlerde hem sevdiklerinize vakit ayıracak hem de para kazanmanın sağladığı özgüvene kavuşmuş olacaksınız.

Yıldırım ek iş ilanları arasında yer alan örneklerden sıralamak gerekirse; evde ütü yapabilir, takı hazırlayabilir, boncuk işi yapabilir, kına paketleme işi yapabilir, iplik temizleyebilir, davetiye ya da poşet katlayabilirsiniz. El beceriniz yok ise davetiye ve poşet katlama işi tam size göre. Nilüfer’de oturan çevrenizi bu işle ilgili bir araya getirebilir. Her gün birkaç saatinizi ayırarak toplu siparişler alabilir ve ek işten daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Hazırladığınız ürünleri teslim ettikçe yeni siparişler alarak devamlı bir işinizin olmasını sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2015

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Bursa Yıldırım Ek iş (42 Yorum)

  1. Bursa niluferde ikamet ediyorum acil ise ihtiyacim var. Her türlü paletleme isi itina ile yapilir

  2. Yıldırımda teleferikte ikamet ediyoruz 5 kişilik ekibim var evde iş yapabilecek durumdayız. Teklifleri bekliyorum

  3. Yıldırım Şirinevler de oturuyorum evde paketleme işi falan istiyorum küçük bebeğim var lütfen yardımcı olun

  4. yıldırımda oturuyorum işe ihtiyacım var gercekten de yardımcı olursanız coksevinirim allah razı olsun