Cafe Bayiliği Veren Firmalar

yorumsuz
553 okundu

Kafeler, son zamanlarda insanların vakit geçirmek için en çok tercih ettikleri yerlerin başında geliyor. Arkadaşlarınızla vakit geçirmek; kahve ya da çay içerek sohbet etmek ya da çeşitli amaçlarla sosyalleşmek isteyenler için kafe ve benzeri yerler oldukça ön planda. Bu kadar çok tercih edilen pek çok kafe olunca, pek çok girişimci de kendi işlerini kurabilmek için harekete geçiyor. Kafe bayiliği veren firmalar, kullanıcılara bu noktada oldukça büyük bir avantaj sunuyor. Zira sıfırdan bir kafe açmak ve bunu popüler hale getirmek, adı duyulan ve kendince bir sistem belirlemiş olan firmalara kıyasla çok daha zor. Bu açıdan bakıldığında, Franchise hizmetinin, yararlı bir hizmet olduğunu söylemek de mümkün.

Hangi Firmalar Kafe Bayiliği Vermektedir?

Ülkemizde, kafe-restoran tarzı faaliyet gösteren işletmelere olan ilgi oldukça büyük. Özellikle büyük şehirlerde para kazanmak için kafe sektörüne girmek isteyen kişi sayısı da oldukça fazla. Kafe bayiliği veren firmalar ile anlaşarak, kendi girişiminizi oluşturmanız, bunu yaparken bir yandan da bağlı olduğunuz firmadan destek almanız mümkün. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük kentlerde bayilik hizmeti çok daha popülerken, günümüzde küçük şehirlerdeki işlek caddelerde de bayilik hizmeti verilmektedir. Aşağıda belirtmiş olduğumuz firmalar, bayilik veren kafe firmalarıdır.

Değirmencioğlu: Baklava ve lahmacun konusunda ülkemizde oldukça popüler firmalardan birisi olan Değirmencioğlu, Türkiye genelinde müşteri sayısını artırmak ve ağını genişletmek için Franchise hizmeti sunan yerler arasında yer alıyor. Belirli bir sermaye ile Franchise hizmeti alabileceğiniz Değirmencioğlu, şu sıralar oldukça revaçta.

Cafe Triano: Cafe Triano, son zamanların en çok beğenilen kafeleri arasında yer alıyor. Giriştiğiniz sektörde rekabet oldukça fazla olunca, bilinen bir firmadan bayilik almak yararınıza olabilir. Sektörün devleri ile rekabet halinde olan firma, Türkiye’nin tamamına bayilik hizmeti sunan firmalar arasında yer alıyor.

Zeyrek Tatlıcılık: Zeyrek tatlıcılık, tatlıya düşkün olan kişilerin büyülenmesine neden olan, oldukça güzel tatlılar yapan bir işletme. Büyümeyi hedeflediğinden ötürü, şu anda Türkiye genelinde bayilik sağlıyor. Birçok tatlı ve içeceği bir arada bulabileceğiniz bu işletmeden bayilik hizmeti almak isterseniz; siz de harekete geçebilir ve bu hizmeti alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 12 Mart 2018

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın