CarrefourSA Personel Eleman Alımı İş İlanları 2018

3 yorum
863 okundu

Türkiye’nin büyük bir bölümünde faaliyet göstermekte olan ve birçok kişi tarafından da tercih edilen CarrefourSA marketler grubu, Sabancı Holding bünyesinde olduğu içinde sürekli büyümeye devam etmektedir. Bu büyümeye devam edebilmesi için 2018 yılı içerisinde de alımlarını gerçekleştirecek olan CarrefourSA birçok kişiyi işe alabilmek için ilanlar vermiş durumdadır. İnternet üzerinden ilanlarını vermiş olan firma, neredeyse tüm Türkiye genelinde personel eleman aramaktadır.

CarrefourSA personel eleman alımı iş ilanları 2018 da İstanbul başta olmak üzere, Kocaeli ve Erzurum gibi Türkiye’nin neredeyse tüm büyük illerinde yapılacaktır. İlanlar sürekli verilecek olup sadece belirli dönemlerde verilmeyecektir. Bu sebepten dolayı sizlerde bu başvurulara katılabilir ve kendinize iş bulabilirsiniz.

CarrefourSA personel eleman alımı iş ilanları 2018 da özellikle titizlikle yapılacak olup, firma bu işten anlayan özenli insanları seçecektir. Bu sebepten dolayı eğer isterseniz sizlerde bu başvurular hakkında bilgi edinebilir ve online olarak başvuruda bulunabilirsiniz.

– Stok Planlama Uzmanı,
– Kasiyer,
– Takım Arkadaşları,
– Takım Lideri,
– Yönetici Adayları,
– Market Reyon Görevlileri,
– Kasa Görevlileri,
– Reyon Görevlileri.

CarrefourSA personel eleman alımı iş ilanları 2018 yılında bu şekilde olacak olup, daha birçok pozisyon için alımlar devam edecektir. Bu alımları takip etmek ve anında haberdar olabilmek için internet sitemizi takibe alabilirsiniz. Yukarıda yazan ilanların detayları ve diğer tüm ilanlar için aşağıdaki yer alan linki kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/carrefoursa-is-ilanlari?firma=6208

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 31 Ocak 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

CarrefourSA Personel Eleman Alımı İş İlanları 2018 (3 Yorum)