Çay Servisi ve Temizlik Elemanı Alımları 2018

30 yorum
2.949 okundu

Çay servisi ve temizlik elemanı Alımları 2018 yılında da hızla devam etmektedir. Büyük firmaların bünyelerinde bulundurduğu çay ve temizlik elemanları için genellikle vasıfsız kişiler tercih edilmektedir. Büyük firmalar bu tarz işler için genellikle kendi bünyesinde personel olarak aldığı kişilerle çalışmaktadırlar. Bu kişilerin bazıları çay servisi bazıları da temizlik elemanı olarak çalışmaktadırlar. Büyük firma patronlarının yer aldığı müdürlükler de çay servisi yapan kişiler sadece o patrona hizmet vermektedirler.

Bir çok firmada normal personellere çay servisi yapılmamaktadır. Personellerin sosyalleşmesi birbirlerini daha iyi tanımaları için çay servisi yapılmaz. Genellikle banka şubelerinde şube aktif çalışma halindeyken mesai saatleri içerisinde yeterli hizmeti sağlayabilmek için çay servisi personel tarafından yapılmaktadır. Ancak büyük binalar da genel de sadece müdürlere ve misafirlerine servis yapılmaktadır.

Günümüz de temizlik elemanları genellikle taşeron denilen çalışma şekliyle çalıştırılmaktadır. Taşeron yani başka bir firmaya bağlı olarak banka şubelerinde, genel müdürlükler de veya özel firmalarda çalışmanız anlamına gelmektedir. Ancak taşeron işçiler personel olmadıkları için bir çok imkandan yararlanamazlar.

– Çay – Temizlik Eleman
– Mutfak Görevlisi
– Temizlik Görevlisi
– Servis Elemanı
– Garson
– Bulaşıkçı
– Temizlik Elemanı

Taşeron olarak çay servisi yapan elemanlarda vardır. Taşeron olarak çalışmak pek iyi olarak görünmese de aslında bir özel şirketin personeli olarak çalışmaktan bir farkı yoktur. İmkanlar açısından bir çok noktası değişmektedir ancak ayırıcı farkları göz önüne alındığında çay servisi ve temizlik elemanları için çok fazla fark oluşturmamaktadır.

Çay servisi ve temizlik elemanı Alımları 2018 yılı içerisinde de devam etmektedir. Sizde bu meslek dalında çalışmak istiyorsanız bağlantıları takip edebilirsiniz.
http://www.yenibiris.com/cay-servis-ve-temizlik-elemani-is-ilanlari

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Mart 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Çay Servisi ve Temizlik Elemanı Alımları 2018 (30 Yorum)

  1. Merhaba esime ve okuyan cocuguma destek olmak icin ek is istiyorum. Daha önceden tecrübem var. Lütfen dönüş sağlayın. Şimdiden Allah razı olsun. -İstanbul(ANADOLU)

  2. ankara abidinpaşa-sakal kişiliğimdir 5456 210 1663 her türlü işde ciddi derecede pratikli pratiksiz-deneyimli deneyimsiz tecrübeliyimdir !

  3. esime ve evime destek amacli is ariyorum.temizlik ve cay servisi konusunda tecrubem vardir.lutfen donus yapin. Bursa/Gürsu