Çiçek Yetiştiriciliği Yaparak Para Kazanmak

71 yorum
8.305 okundu

Bayanlar evde ek iş aramak için interneti fazlası ile kullanmaya başladılar. Biz de ev hanımlarına yardımcı olabilmek adına en iyi iş seçeneklerini her geçen gün sizlere sunmaktayız. Bugün paylaşacağımız yöntemin bayanların ilgisini fazlası ile çekeceğini düşünmekteyiz. Çiçekler bayanlar ile özdeşleşmiş bitkilerdir. Bu nedenle de bayanlara çiçek yetiştiriciliği yaparak para kazanmak konusunda bilgi sunacağız.

Çiçek Yetiştiriciliği Yapabilir Miyim?

Çiçek yetiştiriciliği bayanlar için yıllardır devam eden bir hobi niteliğinde olmaktadır. Evlerine ya da yazlıklarında bulunan bahçelerine çiçek diken bayanlar daha sonra bu çiçekleri büyüterek mekanın dekorasyonunu en iyi şekilde tamamladıklarını düşünmekteler. Ayrıca çiçekler büyüyünce salgıladıkları kokular sayesinde çiçeğin konulduğu ortamda doğal parfüm etkisi ortaya çıkmış oluyor. İnsanlar var olduğu sürece çiçekler satın alınmaya ve yetiştirilmeye de devam edecek. Dolayısı ile de sizler evinizden para kazanmak istiyorsanız çiçek yetiştiriciliği konusunda bilgi alabilir ve en önemlisi de bu işi yapmaya başlayabilirsiniz. İşi yapmak için biraz çiçek yetiştirme bilgisine sahip olmanız yeterli gelecektir.

Çiçek Yetiştiriciliği Nasıl Yapılıyor?

Çiçek yetiştirme işi yaparak evine ek gelir sağlamak için uğraşan bayanlar bu konu hakkında bazı sorular da sormaya başladılar. Sorulan sorulardan bir tanesi de bu işin nasıl yapıldığı yönünde oldu. Bu işi yapmak için işi veren yerlerden siparişleri alıyorsunuz ve daha sonra yetiştirmeye başlıyorsunuz. Çiçek yeterli olgunluğa gelince de işi aldığınız yere teslimatı gerçekleştiriyorsunuz. Bazı firmalar size özel bir yer vererek burada yetiştirme yapmanızı istiyor. Bazıları da evinize çiçek yetiştiriciliği işi veriyor.

Çiçek Yetiştiriciliği İşi Veren Firmalar

Çiçek yetiştirme konusunda kesin karar kıldıysanız o halde yapacağınız son bir adım kaldı. Hemen bu işi sizlere sağlayan firmalar bulmanız gerekiyor. Bazen cenazeler için çiçek hazırlatan firmalar, bazen düğün ve nişan gibi törenlere çelenk hazırlatmaktadır. Bazıları ise sizlere saksı çiçekleri yetiştirmeniz konusunda işler vermektedir. İşlerinizi yaptıktan sonra paranızı alıyorsunuz. Evinize iş verdiklerinde ödemeleri günlük ya da haftalık bazda yapıyorlar. Sizi firmaya çağırırlarsa da ödemeler aylık periyot kapsamında olabiliyor.

Sizde evde çiçek yetiştirmek istiyorsanız iletişim bilgilerinizi konu sonunda yer alan yorum alanında paylaşabilirsiniz. Bu şekilde ihtiyaç durumunda ki firmalar sizinle iletişime geçeceklerdir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Haziran 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Çiçek Yetiştiriciliği Yaparak Para Kazanmak (71 Yorum)

  1. Çorum su gurluda oturorum ev hanımıyım ve evde çalışarak para kazanmak istiyorum!!!bu iş tam bana göre yardımcı olursanız sevinirim

  2. Eşim çiçek yetiştiriciliği ile ilgilenmetedir. samsun esenevlerde ikamet ediyorum. el işlerinde çok iyiyimdir.Daha önce mobilya boyama, nikah şekeri, takı işleri mandal işlerinde çalıştım.Yaklaşık bir buçuk saatte 200 adet tütün sarabilirim. 3
    dakikada 90 kelime yazabilirim.İletişim için mail adresimden ulaşabilirsiniz. ebruaykutarslan87@gmail.com.

  3. merhaba ben mersın bozyazı tekmendeyım zepze meymeyle ugrasıyorum işim bu her turlu bıtkıye baka bilecegımı sanıyorum menekse yetıstırıyorum bilgı alırsam sevınırım

  4. evde çiçek yetiştiriyorum.çiçek yetiştiriciliği işi veren firmalarla çalışmak istiyorum.