Ek İş ve Ek Gelir Fikirleri

7 yorum
2.313 okundu

Ek iş yapmak zorunda kalmayı hiç bir insan aslında istememektedir. Ek işe mecbur kalmak normal de çalıştığı işler de kazandığı parası yetmeyen, az olan ve aile geçindiren insanların mecburen tercih ettiği iş çeşididir. Ek iş yapmak ne kadar mecburiyetten olsa da insanlar bir şekilde ihtiyaçlarını karşılayabilmektedirler. Bir çok ek iş çeşidi olmasına rağmen yoğun başvurular neticesinde çok az insan bu ek işlerden yararlanabilmektedir. Erkeklerin yaptığı ek iş kollarını saymaz isek genel de bu yoğun başvuru bayanların yaptığı ek işlerde oluşmaktadır.

Ek iş yapmak her ne kadar mecburi olsa da günümüz şartlarında insanlar ihtiyaçlarını gidermek, daha fazla kazanmak ve daha iyi şartlarda yaşayabilmek için ek işleri tercih etmektedirler. Ek iş yapmak isteyen bayanlar ise evlerine ek kazanç bir maddi destek veya bir nevi harçlık olması için bu ek işleri yapmak istemektedirler.

Ek gelir sağlamak isteyen milyonlarca insan vardır. Bu insanlar ek işler yaparak kazançlarını arttırmaya çalışırlar. Ancak genel de en büyük sorun ne iş yapmalıyım? veya ne iş yaparsam para kazanırım? yada hangi iş daha prestijli? gibi sorular insanların kafasında dolanmaktadır.

Peki bu soruların cevabı olarak ek gelir fikirleri nelerdir? Acaba hangi ek işleri yapmak daha kazançlı bunları maddeler halinde inceleyelim.

Erkeklerin yaptığı ek işler bayanların yaptıklarına göre sürekli dışarı da olduğu için erkeklerin yapacağı ek işler bir çok alanda ayrılmaktadır, bundan dolayı erkeklerle ilgili yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bayanlar için ek işler ise birden çoktur. Bayanların evlerinde yapabileceği bir çok iş çeşidi vardır. Bu işler;

gibi işler bulunmaktadır. Sizlere ek işler ve gelir fikirleri konusu hakkında ön bilgi vermeye çalıştık. Bu konu da bilginiz olması yapacağınız ek işe göre sizi yönlendirecek ve doğru adımlar atmanızı sağlayacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Kasım 2015

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Ek İş ve Ek Gelir Fikirleri (7 Yorum)

  1. Tekirdag-saray’da yaşıyorum. Evde 4 kişiyiz. Evde yapılacak her iş ile ilgili becerikliyımdir. 20 yaşındayım. Evde işe ihtiyacım var. Aileme katkıda bulunmak istiyorum. Lütfen bana yardım edin.

  2. merhabalar ben filiz KONYA da yaşıyorum evde iş yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekürler

  3. istanbul bahçelievler’de yaşıyorum ek işlerinizi bende almak isterim bana da yardımcı olur musunuz