Ek İş Yaparak Para Kazanılır Mı?

132 yorum
4.770 okundu

Ek iş ilanları genel de evine maddi açıdan yardımcı olmak isteyen bayanlara ve engelli olan evinden ayrılamayan ama bir şekilde kendi parasını kazanmak isteyen kişiler tarafından başvurulan ilanlardır. Ek işler maddi olarak normal işlerin yerini tutmasa da zaman bolluğu ve üstte yazılan tanıma uyan kişiler için ideal iş alanıdır.

YORUM YAP, İŞ VERENLER SANA ULAŞSINLAR

İnternet üzerinde bir çok ek iş ilanı ile karşılaşırsınız. Bir  çok site de bu tarz ilanlar görebilirsiniz. Ancak ek iş ilanlarına yoğun başvurular olduğundan dolayı genel de geri dönüşler çok geç olmakta veya hiç olmamaktadır. Ek iş ilanları her kesime hitap etse de her bireyin tercih etmek istediği iş alanları arasında yer almamaktadır.

Ek İş Yaparak Para Kazanılır Mı?

Ek iş yaparak yaptığınız ek işe göre değişen durumlar mevcuttur. Bu durumları genel olarak maddeler halinde incelersek;

  • Yapacağınız ek işe ve sizin çalışma durumunuza göre kazançlarınız çok farklılık göstermektedir.
  • Genel de insanlar birden fazla ek işi birden yaparak daha çok kazanç elde etmek istemektedir.
  • Birden fazla ek işi almak para açısından avantajlı olsa da performans açısından riskli olduğundan dolayı genel de iş verenler tarafından istenmeyen bir durumdur.
  • Eğer düzenli olarak ek işinize önem verir ve mecburiyetten bir kaç ek işi yapabilirseniz kazancınız ona göre artacağı için ek iş yaparak para kazanabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2015

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Ek İş Yaparak Para Kazanılır Mı? (132 Yorum)

  1. Merhaba ben Antalya kepez de oturuyorum çok acil işe ihtiyacım var paketleme ve poşetleme montajlama işlerini titizlikle yaparım acil ihtiyacım var ilgililere duyurulur hulyakul2@gmail.com

  2. mersinin tarsus ilçesinde oturuyorum. lisede grafik tasarımı okuduğum için elim hem yatkın hemde hızlıdır. bana ulaşırsanız sevinirim.

1 5 6 7