Ek İş Yapmak İstiyorum

1.346 yorum
23.474 okundu

FİRMALARIN SİZE ULAŞABİLMESİ İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların sizinle iletişime geçmesini istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına ADINIZI-SOYADINIZI-MAİL ADRESİNİZİ VE YAŞADIĞINIZ İLİ yazarak sizlerde firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ek iş yapmak istiyorum ama iş bulamıyorum diyenler için yardımcı olmaya çalışacağız. Ek iş yapmak bugün kolay ama etkili para kazanmanın yollarından en önemlisidir. Birçok Avrupa ülkesi ve ABD olmak üzere gelişmiş ülkelerin hemen hepsinde insanların kimi hobi olarak kimi ise yetmeyen bütçesini daha iyi hale getirmek için ek iş yapmak istemektedir. Bu işleri artık zamanı olan herkesin yapabilecek olması da önemli bir detaydır. Benim zamanım yok yapamam diyenlerin bile yapabileceği işler bulmak mümkündür. Ek iş ilanlarını takip ederek kendinize uygun işleri rahatlıkla keşfedebilir ve bütçenize ek gelir kapıları sağlayabilirsiniz.

Ek iş yapmak istiyorum ama nasıl diyenler için sizlere birkaç iş ilanı örneği vermek istiyorum. 1) takı hazırlama: takı hazırlamak kolay ancak çoğu kişi tarafından rağbet görmemektedir. Bunun için firmalar bu işleri yaptıramadığı için ek iş imkânı olarak insanlara boş zamanlarında yapmalarını sağlamaktadır. 2) Etiket hazırlama: Çok tercih edilen ek işlerin başında gelen bu kolay ve zahmetsiz işle kendinize kolaylıkla ek gelir kapıları açabilirsiniz. 3) Dantel Örme: Dantel örme işini genelde hanımlar çeyizleri için kullanırken artık para kazanma eylemi olarak kullanabilmektedir. Çeyizlerinizi süslediğiniz dantellerle artık evinizin bütçesini süsleyerek para kazanabilirsiniz.

Sizler de zamanım var diyorsanız ve evde sıkılıyorsanız ya da bütçenizi daha büyütmek niyetindeyseniz hemen ek işlerle ilgili uygun ilanları ilgili sitelerden takip ederek ulaşabilirsiniz. Bu kolay ve basit işlerle kendinizi de geliştirme fırsatı bulabilirsiniz. Ek gelir ücretinin az olduğunu düşünenler için bugün normal şartlarda günlüğü 30 TL ve aylığı asgari ücrete tekabül eden insanların olduğunu anlatmak isteriz. Bu para bir orta düzey bir aile için hiçte azımsanmayacak bir miktardır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 26 Nisan 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Ek İş Yapmak İstiyorum (1.346 Yorum)

  1. eskişehrde yaşyorum çocuklarma bkanyok dışarı işlerne gdmyorum zor durumdym tezzamanda eve verilen işlere ihtyacm var lütfen yardmcı olun

  2. Istanbul Beykoz 10 kişilik ekiple evde ek iş yapmak istiyoruz. Her türlü montaj paketleme vb işleri titizlikle yapar ve zamanında teslim edebiliriz.

1 70 71 72