Engelli Personel Eleman Alımı 2018

3 yorum
1.132 okundu

Engelli Personel Eleman Alımı 2018 yılında da çeşitli firmaların ilanları mevcuttur. Engelli olan insanlar büyük zorluklarla yaşamayı öğrenmek zorunda kalmaktadırlar. Bir çok hastalık insanları engelli durumuna düşürebiliyor. Engelli olmak demek hayattan vazgeçmek veya hiç bir şey yapmadan oturmak değildir. Engelli insanların diğer insanlara göre daha çok hayata ihtiyacı vardır. Engelli insanlar özel insanlardır ve onlara gerektiğinden daha fazla ilgi, saygı ve sevgi gösterilmelidir.

Engelli insanlar için iş dünyasında iş bulmak eskiden neredeyse imkansıza yakın durumdaydı, ancak günümüzde bu durum devletin girişimleriyle tamamen değişmiştir. Değişmesi uzun zaman tartışılan bu durum neyse ki değişmiştir. Artık günümüzde her firma belli bir sayıda engelli kişi çalıştırmak zorundadır. Bu kotayla ilgili internette gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Bu değişiklik sayesinde engelli insanlar iş dünyasında rahatça iş bulabiliyor, çeşitli iş bölümleri, meslekler vb. seçeneklerle iş dünyasında yerlerini alabiliyorlar.

Engelli Personel Eleman Alımı 2018 yılında yapılan alımlara göz atalım;

– Yazılım Uzmanı
– Veri Giriş Elemanı
– Dikiş Elemanı
– Satış Danışmanı
– Sistem Destek Uzmanı
– Ofis Destek Elemanı
– Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri
– Üretim Elemanı
– Ofis Destek Yetkilisi
– Ofis Destek Yetkilisi
– Departman Asistanı

Yukarıda listelenen Engelli Personel Eleman Alımı 2018 harici bir çok engelliler için uygun iş ilanları bulunmaktadır. Sizde bu iş ilanlarını incelemek, detaylarını öğrenmek ve başvuruda bulunabilmek için sitede yer alan bağlantıları takip edebilirsiniz.
http://www.kariyer.net/is-ilanlari/engelli#&hc=E

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Mart 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Engelli Personel Eleman Alımı 2018 (3 Yorum)