Eskişehir Evde İş İlanları

116 yorum
6.976 okundu

Eskişehir Evde İş İlanları ile sizde evinizin rahatlığında iş yapma imkanına kavuşabilirsiniz. Eskişehir güzel ve güzide illerimizden biridir. Eskişehir genel olarak öğrenci yeri olarak bilinmesinden ötürü bir çok üniversite öğrencisi bölge de ikamet etmektedir. Üniversite öğrencilerinin yoğunlukta olduğu bu tarz bölgeler de genelde öğrenciler kendilerine harçlık çıkartmak, borçlarını ödemek vb. amaçlarla çalışmak zorunda olurlar. Öğrencilerin genellikle ders saatleri part time veya tüm gün çalışma şekline uymamaktadır. Genel de günü birlik veya ek iş imkanlarından faydalanmaya çalışırlar. Bu durumlar yüzünden üniversite öğrencilerinin yoğun olduğu bölge de bir çok ek iş imkanı da yer almaktadır. Firmalar çeşitli alanlar da işler yaptırmaktadırlar. Bir eleman alıp bitmesi uzun sürecek bir iş yerine birden fazla dışarıdan kişiye istihdam sağlayarak hem işin kolay bitmesini hemde çalışanların para kazanmalarını sağlamaktadırlar.

Eskişehir bölgesinde öğrenciler kadar işe ihtiyacı olan bir çok kişi bulunmaktadır. Bu kişiler de öğrenciler gibi genellikle zamansızlık, evden çıkamamak gibi zorunluluklar nedeniyle ek işleri tercih etmek zorunda kalmaktadırlar. Bazı kişiler ise ek işi tamamen ailesine ekstra gelir sağlamak amacıyla tercih etmektedirler. Ek gelir günümüz de bir çok ailenin 1 aylık geçimini sağlamaktadır. Ne kadar asgari ücret miktarı artmış olsa da yoksulluk sınırı 4 Bin TL üzerinde olduğu sürece insanlar sürekli ek işlere, ek paralara ihtiyaç duymaya devam edeceklerdir.

Evde Sabun Kutulama İşi
Evde Nikah Şekeri İşi
Evde Ihlamur İşi
Evde Poşet Katlama İşi
Sabun Kesme İşi
Evde Lavanta Keseleme İşi
Evde Pratik Kutulama İşi

Ek iş ilanlarına başvurabilmek için öncelikle ilanların yazıldığı sayfaları inceleyip yayınlanan bağlantılara tıklamanız gereklidir. Başvuru için ise ilanın yayınladığı sitenin yorum alanına Ad Soyad, E-Mail adresi ve yapmak istediğiniz işi anlatan kısa bir yorum ile başvuru yapabilirsiniz. Bu yaptığınız başvurular iş verecek firmalar tarafından rastgele ve kura yapılma şekliyle seçilerek kuradan çıkan isimlere e-mail adresleri üzerinden ulaşarak iş teklifi sunmaktadırlar. Siz de ek iş ilanı arıyorsanız bizi takip etmeyi unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Ocak 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Eskişehir Evde İş İlanları (116 Yorum)

  1. Eskisehirde yasiyorum.Esimle evde ek is yapmak istiyoruz montaj paketleme deneyimimiz var.Yardimci olursaniz sevinirim.

1 6 7 8