ETİ Personel Alımı 2018

12 yorum
1.414 okundu

ETİ Personel Alımı 2018 yılında da bünyesine yeni kişiler katmaya devam ediyor. Eti firması 1961 yılında kurulmuş köklü bir şirkettir. Firma gıda sektörü üzerine çalışmalar yapmaktadır. Firmanın çıkarttığı bir çok popüler ürün eski zamanlarda ve şuan günümüz de piyasalarda yer almaktadır. Eti firması personel alımlarını hem fabrikası hemde genel merkezi için yapmaktadır. Genel merkez için yayınlanan ilanlar farklı fabrika için yayınlanan ilanlar ve şartlar tamamen farklıdır.

ETİ Personel Alımı 2018 yılında yapacağı yeni kişiler ile hem çalışma şartlarını iyileştirmeyi hemde daha çok kişiye istihdam sağlamayı amaçlamaktadır. Firmanın 200’ü aşkın ürün çeşidi bulunmaktadır. Eti firması yeniliklere açık, tutkulu, enerjik, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen personelleri tercih etmektedir. Bu personeller sayesinde hem kendi markasını öne çıkartmakta olup işe giren personeller de bu köklü firmanın tecrübelerinden en üst düzeyde yararlanması sağlanılmaktadır.

Firmanın 2018 yılı içerisinde yayınladığı ilanlara göz atalım;

– Yurt Dışı Satış Müşteri Temsilcisi /İstanbul
– İş Zekası ve Raporlama Mühendisi /Eskişehir
– Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni /Konya
– Kalıp Teknisyeni /Eskişehir
– Asistan Ticari Pazarlama Yöneticisi /İstanbul
– Saha Satış Yöneticisi /Afyon

Yukarıda yer alan ETİ Personel Alımı 2018 ile ilgili yayınlanan bazı ilanları görebilirsiniz. Firmanın bir çok bölge de binası olduğu için farklı yerlere iş istihdamı sağlamaktadır. Yayınlanmış olan ilanlar harici diğer ilanları incelemek ve detaylı bilgi öğrenerek başvuru yapabilmek için sitede ki bağlantıları takip edebilirsiniz.
http://www.kariyer.net/eti-sirketler-grubu-is-ilanlari-c2539-p16905/

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Mart 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

ETİ Personel Alımı 2018 (12 Yorum)