EÜAŞ Personel Eleman İşçi Alımı

1 yorum
1.020 okundu

EÜAŞ elektrik üretim santrali tesislerinde bakım ve onarım işlerinde çalışacak teknisyenler alınacaktır. Toplamda 116 kişilik eleman alımı yapacak olan Elektrik Üretim A.Ş. bünyesinde kadrolu olarak barındıracağı elemanlar ile daimi çalışma elde etmeyi istemektedir. Geniş bir çalışma bölgesi olan EÜAŞ firması 10 ayrı il içerisinde bir çok alan ve departmanda çalışacak eleman alacaktır.

Eleman Alacağı İller ve Eleman Sayısı

– ARTVİN: 12 Kişi,
– BALIKESİR: 14 Kişi,
– AYDIN: 14 Kişi,
– KAYSERİ: 18 Kişi,
– MUĞLA: 14 Kişi,
– MUŞ: 20 Kişi,
– SİİRT: 6 Kişi,
– OSMANİYE: 4 Kişi,
– HATAY: 4 Kişi,
– AFYON: 6 Kişi.

İş başvurusu yapmayı düşünen adayların bilmesi gereken bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar firma tarafından ilanlara başvuran kişiler arasında belirleyici özellik taşıyacaktır. Başvurular bu şartlara göre değerlendirilecektir.

Başvuru Şartları

Elektrik Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların; EML/Teknik Lise ve Dengi okulların “Elektrik”, “Elektrik-Elektronik”, “Elektrikçilik” bölümleri ile “Elektrik-Elektronik Teknolojisi” bölümünün (Bobinajcılık, Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servisi, Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü ile Endüstriyel Bakım Onarım) alt dalı mezunu olması gerekmektedir.

Elektronik Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların; EML/Teknik Lise ve Dengi okulların “Elektronik”, “Elektrik-Elektronik” bölümleri ile “Elektrik-Elektronik Teknolojisi” bölümünün (Büro Makinaları Teknik Servisi, Elektromekanik Taşıyıcılar, Görüntü ve Ses Sistemleri, Güvenlik Sist., Haberleşme Sist., Otomasyon Sist.) alt dalı mezunu olması gerekmektedir.

Makina Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların; EML/Teknik Lise ve dengi okulların “Makine”,”CNC”, veya “Makine Teknolojisi” bölümü mezunu olması gerekmektedir.

İş başvuruları için ayrıca firma özel bir şart daha eklemiştir. Bu şart ile ilgili detaylarda aşağıda ki gibidir.

* Elektrik Üretim Santralı tesislerinde işletme bakım onanm ve tamirat işlerinde teknisyen olarak en az 6 ay süreyle çalışmış olması gerekmektedir. (SGK Hizmet süresini gösteren sigorta prim belgesi ile birlikte müracaat edecektir.)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Aralık 2015

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

EÜAŞ Personel Eleman İşçi Alımı (1 Yorum)