Evde Abaküs Montaj İşi

6.168 yorum
69.888 okundu

Geçmişten günümüze kadar gelen bir eğitim geleneği olan abaküs artık ev hanımlarına para kazandırıyor. Biliyorsunuz özellikle 1. Sınıfta kullanılan ve matematiğin özünü anlatma için en sevimli yöntem konumundaki araç abaküslerdir. Abaküsler artık sadece öğrencilere matematiği öğretmiyor, aynı zamanda ev hanımlarına da bir kazanç kapısı oluyor. Evde abaküs montaj işi sayesinde para kazanabiliyorsunuz.

Evde Abaküs Montaj İşi Yapabilir Miyim?

Abaküslerin montajını yaparak para kazanıp kazanamayacağını soran bayanlar bazen tereddüt yaşamaktadırlar. Her işte olduğu gibi abaküs işinde de tereddüt yaşamanız gayet normaldir ve her işin zor yanlarının varlığı gibi abaküs işinin de zor yanları bizleri karşılamaktadır. Sabırlıysanız ve bu konuda herhangi bir şüpheniz yoksa evde abaküs montaj işi yaparak para kazanmak konusunda önünüze set çekecek herhangi bir engel olmamaktadır. İşin yapılabilirliğini tartışmak gerekirse; iş tamamen el becerinize ve göz koordinasyonunuza bağlı olarak yapılabilen bir iş çeşidi olmaktadır. Dolayısı ile de size verilen abaküs işini yapmak için en azından montaj konusunda en alt bilgiye sahip olmanız lazım.

Evde Abaküs Montaj İşi Nasıl Yapılır?

Evinizden çalışarak para kazanmanın belki de en renkli hali abaküs işidir. Abaküs tahtasının montajını yapıp boncukları dizip daha sonra paketine koyarak işi teslim ediyor ve sonrasında da paranızı alıyorsunuz. Eve verilen ek işler arasında en çok para kazandıran yöntemler arasında yer alan abaküs montaj işi ile eşinizden bile daha yüksek ücretler kazanmanız artık hayal değil. Bu işi yaparak para kazanmanın en keyifli yanı da eğitime destek vermenizdir.

Evde Abaküs Montaj İşi Veren Firmalar

İşi yapıp kazanabileceğiniz tutarlar 1.000 TL’den başlamakta ve 2.500 TL’ye kadar yükselebilmektedir. Asgari ücret düzeyinde, belki de daha fazla gelir elde edebileceğiniz bu yöntem hem itibarınızı arttıracak, hem de kendinize olan güveninizin geri gelmesine en büyük etken olacak. İşi yapmak için başvurabileceğiniz firmalar arasında; kırtasiye ürünleri yapan ve satan firmalar, okul malzemesi üreten firmalar, üretimini kendisi yapan büyük kırtasiyeler yer almaktadır. Hemen bu işe girişerek kazancınızı arttırın.

Sizde Evde Abaküs Montaj İşi almak istiyorsanız iletişim bilgilerinizi konu sonunda yer alan yorum alanında paylaşabilirsiniz. Bu şekilde ihtiyaç durumunda ki firmalar sizinle iletişime geçeceklerdir.
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Temmuz 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Evde Abaküs Montaj İşi (6.168 Yorum)

  1. Bolu Merkez Bu işi ailecek yapmak istiyoruz Daha önceden tecrübemiz var yardımcı olursanız çok sevinirim iyi çalışmalar

  2. Merhaba İstanbul Ümraniye de yaşıyorum. Aileme destek olmak istiyorum. Bu işe ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  3. Merhabalar Hatay da yaşıyorum evde gönderebileceğiniz her türlü paketleme işini yaparım elim çabuk ve düzenli titiz çalışırım güven konusunda şüpheniz olmasın geniş grup kitle oluşturabilirim

1 324 325 326