Evde Ahşap Boyama İşi

76 yorum
7.614 okundu

Türk kültüründe el emeği ile yapılan ürünler çok fazla tercih edilmekte ve bu ürünlerin satışı da fazla olmaktadır. Tüm bunlardan dolayı bayanlar evlerine iş almak istediklerinde tercih edebilecekleri işler arasında el sanatları ile yapılan el emekleri de bulunmaktadır. Biz de sizlere para kazanmanız için evde ahşap boyama işi yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Evde Ahşap Boyama İşi Yapabilir Miyim?

Evinizden çalışmak ve para kazanmak istiyorsanız yapabileceğiniz işler çok çeşitli olmasına rağmen bu çeşitliliğin içerisinde boyama uğraşları daha fazla bayan tarafından tercih edilmektedir. Bu nedenle geniş bir kitleye sahip olan mesleği sizin de icra etmemeniz için herhangi bir sebep olmamaktadır. Hemen ahşap boyama yaparak para kazanmak konusunda yazımızdan bilgi alabilir ve mesleğe başlayabilirsiniz. Boyama işini yapıp yapmama konusunda tereddüt yaşıyorsanız size birkaç ipucu vermek istiyoruz. Eğer daha önce gerek hobi amaçlı, gerekse de hediye vermek amacı ile bu işi yaptıysanız hiç düşünmeden işe başlangıç verebilirsiniz. Daha önce yapmadıysanız da modeller bularak denemeler yapıp öyle başlamanızı tavsiye etmekteyiz.

Evde Ahşap Boyama İşi Nasıl Yapılır?

Evde boyama işini yapabilmek için az da olsa yeteneğe sahip olmanız gerekiyor. Daha önce yapılan çalışmalara ve boyama tekniklerine göz atmanız size büyük katkı sağlayacaktır. Bunun yanı sıra denemeler yapmaktan asla kaçınmayın. Kötü ya da güzel olması fark etmez, denemeler deneyimlerinizin oluşmasına yardımcı etkendir. Ahşap boyama işi yaparak para kazanmak için siparişleri belirtilen zaman içerisinde işi aldığınız firmaya teslim etmeniz gerekiyor. Bu tür işlerde yetenek ve zaman bir arada öne çıkıyor.

Evde Ahşap Boyama İşi Veren Firmalar

Bu işi yapmaya artık hazır durumdaysanız o halde hemen işi sağlayacak aracılar ya da asıl işi veren firmalar bulmanız gerekiyor. Eğer işe aracı koyarsanız daha kısa sürede iş bulabilirsiniz ancak; bu durumda aracı komisyon alacağı için daha az miktarda kazanç sağlayabilirsiniz. Aracı bulmak istemiyorsanız da el sanatları atölyelerine, sosyal medya sitelerine ve aynı zamanda da zücaciyelerine başvuru yaparak ayda 2.000 TL’ye varan ücretler kazanabilirsiniz.

Sizde Evde Ahşap Boyama İşi almak istiyorsanız iletişim bilgilerinizi konu sonunda yer alan yorum alanında paylaşabilirsiniz. Bu şekilde ihtiyaç durumunda ki firmalar sizinle iletişime geçeceklerdir.
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Evde Ahşap Boyama İşi (76 Yorum)

  1. Anakarada oturuyorum ahşap boyama yapıyorum evdede severek yaptığım hobim üstüne stencil baskı yapıyorum hazır desenlerle susluyorum olumlu olumsuz dönüş yaparsanız sevinirim

  2. 9 Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümünde okudum. Ahşap ve Seramik boyama da yapıyorum. (eskitme-dekupaj-örümcek çatlatma-transfer) İzmirde yaşıyorum.

  3. Ben yağlı boya akrilik boya tuval çalışmaltı yapıyorum boya yapmayı çok seviyorum bu işi rahatlıkla yaparım istanbul kartal

  4. İzmirde resim seramik ve hobi üzerine atölyem var.ortamım ve ekibim bu işler için uygundur

  5. Ankara’da oturuyorum Ahşap boyama işi yapıyorum evdede severek yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim

  6. Mobilya ve camcılık mesleğim var gerektiğinde atölye de bulurum bu ise çok ihtiyacım var İZMİR BAYRAKLI

  7. Istanbul maltepe de oturuyorum.ahsap boyama ve tasarim yapmayi seviyorum.iş olarak yapmak istiyorum.

  8. Konyada oturuyorum ahşap boyama yapıyorum gerçekten herkes çok beğeniyor dönüş yaparsanız sevinirim

  9. Ankarada oturuyorum Ahşap boyamaya 4 sene gittim kız meslek resim mezunuyum olumlu olumsuz dönüş yaparsanız sevinirim