Evde Anahtarlık İşi

2.140 yorum
52.450 okundu

Anahtarlık her ne kadar önemsiz gibi gözükse de aslında günlük hayatımız boyunca sürekli şekilde kullandığımız eşyalar arasında yer almaktadır. Evimizin, arabamızın, ofisimizin ya da iş yerimizin kapısını açarken, evlerde bulunan şahsi kasalarımızın kilitlerini açarken anahtar kullanırız, dolayısı ile de anahtarlıklara ihtiyaç duyarız. Bu ihtiyacı gelir haline dönüştürmek için evde anahtarlık işi yapabilirsiniz.

Evde Anahtarlık İşi Yapabilir Miyim?

Evinizden çalışmak ve bütçeye katkı sağlayabilmek için yapabileceğiniz en kaliteli işler arasında anahtarlık yapım işi de yer almaktadır. Bayanlar ve hatta işten geri kalan zamanlarında erkeklerin bile başvurmaya devam ettiği anahtarlık yapımı son derece basit ve bir o kadar da kolay bir ek iş olmaktadır. Bayanlara sunduğumuz ek işler arasında en çok kazandıran bu işi yapmamanız için herhangi bir sebep yoktur. Evde anahtarlık işi yaparak para kazanmak isteyen bayanlara zaten bu yazımızda her türlü detayı ve en ince ayrıntıları bile açıklayacağız. Hemen işe koyularak para kazanmaya başlayabilir ve böylece kendinizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz.

Evde Anahtarlık İşi Nasıl Yapılır?

Kreş ücretlerinin daha çok artmasından dolayı ve bayanların birçoğunun çocuklarına kendilerinin bakmak istemelerinden dolayı çocuklar bizzat kendi anneleri tarafından bakılmaktadır. Tabi bu çocuklar için her ne kadar yararlı bir durum olsa da bayanların çalışmasına engel oluşturmaktadır. Çalışamayan ve evde oturmak zorunda kalan bayanlar da evde iş imkanı aramaya başladılar. Arayıp buldukları işler arasında da anahtarlık işi yer almaktadır. Yapımı kolay, sadece pratik gerektiren işe hemen başlamanızı ve gelirinizi elde etmenizi tavsiye ederiz.

Evde Anahtarlık İşi Veren Firmalar

Evinize anahtarlık ve süsleme malzemeleri veren firmaları araştırmaya başlayabilirsiniz. Öncelikle çevrenizde ev hanımı olan ve bu tarz işleri yapan bayanlara iş hakkında bilgi içeren sorular sorabilir ya da yönlendirme yapmalarını talep edebilirsiniz. Eğer daha önce anahtarlık yaptıysanız ve çevreniz tarafından da beğenildiyse kendi iş alanınızı oluşturabilirsiniz. Sosyal medya ve bloglardan anahtarlıklarınızın fotoğraflarını yükleyip satışa çıkarabilirsiniz. Hem de en kısa süre para kazanmaya başlarsınız. Kazanç kapınızı anında oluşturarak günde 70 TL’ye kadar kazanabilirsiniz.

Sizde Evde Anahtarlık İşi 2016 almak istiyorsanız iletişim bilgilerinizi konu sonunda yer alan yorum alanında paylaşabilirsiniz. Bu şekilde ihtiyaç durumunda ki firmalar sizinle iletişime geçeceklerdir.
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Haziran 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Evde Anahtarlık İşi (2.140 Yorum)

  1. ANAHTARLIK İŞİNİ YAPABİLİRİM ANTALYA MERKEZDE YAŞIYORUM İHTİYACIM VAR DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM

  2. Ben ortapedik engelliyim evde yapa bilecegim iş Istiyorum el becerim iyidir lütfen dikkate alirmisiniz

  3. İstanbul bayrampasada oturuyorum bnde istiyorum bu işten genellikle yaptım bu tür işler elim yatkindir

1 120 121 122