Evde Anahtarlık Paketleme İşi

yorumsuz
439 okundu

Ek iş yapmak, dünyadaki en eğlenceli ve en rahat işlerden bir tanesidir.  Bu sayede sadece ev ortamında ve rahatlığında yapılacak ek iş, kişilerin en ekonomilerine de ciddi manada katkı sağlamaktadır. Birçok farklı konuda ek işveren firmalar mevcuttur. Bazı firmalar, çalışanlarının sigortalarını bile karşılayarak, ek iş dünyasında çığır açmaktadırlar. Evdeki öğrencilerin ve ev kadınlarının en çok tercih ettiği işlerin başında paketleme işleri gelmektedir. Bu sayede yapılması mümkün olan birçok farklı paketleme işinden faydalanılması kolay hale gelecektir. Evde ek iş olarak yapılacak paketleme işlerinden, en çok kazanç getireni ise anahtarlık paketleme işi olacaktır. Bu iş sayesinde ayda 4000 TL gibi kazançlara ulaşmak mümkün hale gelecektir.

Anahtarlık Paketleme İşi Nasıl Olur?

Anahtarlık kullanımı, kişilerin anahtarlarını rahat bulmak ve kaybetmemek için yaptıkları uygulamalardan bir tanesidir. Bu sayede anahtarlıkların kullanım alanı birçok farklı şekilde gerçekleştirilir. Anahtarlıklar satın alınırken üzerlerinde bir şeffaf ambalaj bulunur. İşte anahtarlık paketleme işinde yapılacak olan tamamen budur. Anahtarları şeffaf ambalajlarına koymak ve ağızlarını kapatarak, sayıları adedince kolilere yerleştirmektir. Firmalar çalışanlarına anahtarlık paketleme işinde belirli sayıda anahtarlık teslim ederler. Bu sayede firmadan gelen yetkili kişi de, paketleme işinin detaylarını sizlere anlatacaktır. Sırasıyla ihtiyaç duyulacak bütün malzemeleri de verecek firmalar, belirli günler aralığında bitmiş olan işleri teslim almak isteyeceklerdir. Satın alınan ürünlerin parası, genel olarak haftalık şekilde ödenir.

Anahtarlık Paketleme İşine Başvuru Nasıl Yapılır?

Anahtarlık paketleme işinden güzel paralar kazanılabilir. Genel olarak firmalar anahtar başına paketleme ücreti olarak 1 TL belirlemişlerdir. Anahtarlarını eksiksiz şekilde teslim eden kişiler, günde 100 anahtar tesliminden sonra aylık 3000 TL civarında paralar kazanacak hale gelirler. Ek iş ilanı veren firmalar, genellikle ek iş arama sitelerini kullanmaktadırlar. Siteye ilan bırakan işverenler, bu sayede ilanlara başvuruda bulunan öğrenciler ve ev hanımlarını arayarak, gerekli şartları sunmaktadır. Şartların her iki taraf için de kabul edilmesinden sonra, artık iş ilanı vermiş olan firmanın çalışanı olacaksınız. Bundan sonra tek yapmanız gereken işinize sahip çıkmak ve gerekli özeni göstermeniz olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 18 Aralık 2018

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın