Evde Askı İşi

454 yorum
20.914 okundu

Evde yapılacak işlerden yeni bir iş fırsatıyla karşınızdayız, bu yeni iş fırsatıysa evde askı işi. Her gün yeni bir iş fırsatının çıktığı evde çalışarak para kazanma yönteminde, günden güne artan talebin artık fabrikada yapılan birçok iş bile evlere verilmeye başladı. Bu işlerin evde artmasının sebebi firmalar için, maliyetin daha az olması, çalışanlar içinse evinin rahatlığında ve konforunda çalışma imkanlarının olması. Bu yazımızda evden çalışarak askı işinin nasıl yapıldığına, bu işin kimler tarafından yapılabileceğine ve bu işi veren firmaların kimler olduğuna değineceğiz.

Evde Askı İşi Yapabilir Miyim?

Evde askı işi firmadan firmaya değişse de genel olarak firmanın size vermiş olduğu askıları 5 er tane veya 10 ar tane gruplar halinde paketlemenizi isterler. İşin tanımından görüldüğü üzere gayet basit olan bu iş herkes tarafından yapılabilir. Bireysel olarak yapabileceğiniz bu işi ayrıca eş ve dostlarınızla grup oluşturarak da yapabilirsiniz. Özellikle İstanbul veya bu gibi büyükşehirlerde yaşam koşulları oldukça zorlaştı. Bu sebepten dolayı artık tek kişinin çalışması geçinebilmek için imkansız bir hal aldı. İşte bu gibi sebeplerden dolayı askı işi yapmak, birçok ailenin zor olan yaşam koşullarını iyileştirmek amacıyla tercih edilebilir. Askı işi yaparak aylık 1000 Türk Lirası ve üzeri gelir elde edebilirsiniz. Elde ettiğiniz gelir bu işe vermiş olduğunuz zaman göre değişebilir.

Evde Askı İşi Nasıl Yapılır?

Firma bu iş için gerekli olan bütün malzemeleri sizlere sağlıyor. Size yapmanız gerekli tüm ayrıntıları anlatıyor. İşin genel tanımı yapacak olursak, yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi, koliler halinde gelen askıları 5 er veya 10  ar gruplara ayırarak, paketlemeniz. Size verilen görev tamamen bundan oluşmaktadır.

Evde Askı İşi Veren Firmalar

Bu firmalar tekstil ürünleri üreten veya tekstil için gerekli olan tüm malzemeleri üreten firmalardır. Bu alanda faaliyet gösteren firmalarla iletişime geçerek, askı işi alabilir ve bu sayede ek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Bu tür işlere internet üzerinden gerekli araştırma yapılarak da ulaşabilirsiniz, bunun için özelliklede Facebook üzerinde bir araştırma yapılmalıdır.

Sizde Evde Askı işi almak istiyorsanız iletişim bilgilerinizi konu sonunda yer alan yorum alanında paylaşabilirsiniz. Bu şekilde ihtiyaç durumunda ki firmalar sizinle iletişime geçeceklerdir.
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 1 Ağustos 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Evde Askı İşi (454 Yorum)

  1. Manisa merkezde oturuyorum.ne iş olursa yaparım.ilgilenirseniz çok teşekkür ederim.bu işe ihtiyacım var.dönüş yaparsanız çok sevinirim

1 28 29 30