Evde Ayna Süsleme İşi

395 yorum
22.568 okundu

İnternetin hayatımıza daha yaygın bir şekilde girmesi ile birlikte artık e-ticaret sitelerinin sayısı da artmaya başladı. İnsanlar reel ortamda ve reel mağazalardan alışveriş yapmak yerine internet üzerinde açılan online marketlerden alışveriş yapmayı tercih ediyorlar. Hem daha kolay, hem de daha ekonomik olan bu yöntem ise karşımıza evde ayna süsleme konusunu çıkarttı.

Evde Ayna Süsleme Yapabilir Miyim?

E-ticaret alanında açılan sitelerin birçoğunda ev eşyaları ve aynı zamanda da süs eşyaları satılmaktadır. Başta bayanlar olmak üzere birçok kişinin tercih ettiği bu eşyaları hazırlamak için siteler iş gücüne ihtiyaç duymakta, bu da karşımıza evden para kazanma yöntemleri arasına yeni bir sektörün de girişini çıkarmaktadır. Evde ayna süsleyerek para kazanmak kolay ve sadece estetik bakış açısı barındırmanın bir gelir şeklidir. Eğer sizin de daha önce bu alanda deneyimleriniz olduysa ya da bu işi yapmak istiyorsanız hemen bu işe başvurularda bulunabilirsiniz. Gün içinde sadece 4, en fazla 5 saat çalışarak yüksek oranlarda para kazanmak için bu işi deneyin.

Evde Ayna Süsleme Nasıl Yapılır?

Evde durarak sadece ev işi yapan bayanlar artık özgürlüklerine kavuşmak ve aile ekonomisine katkı yapmak için iş hayatına girmeye başladı. Ülkemizde birçok bayan eğitim düzeyi düşük olduğu için çalışamayacağını düşünüyor. Oysa evde oturarak sadece ayna süsleme işi yaparak bile hatırı sayılır meblağları cüzdanınıza koyabilirsiniz. Eve iş alıp daha sonra size verilen malzemeler ve modeller doğrultusunda aynaları süslüyorsunuz. Süsleme işi bittikten sonra teslim edip paranızı alıyorsunuz.

Evde Ayna Süsleme Veren Firmalar

Süsleme yaparak para kazanmak için size bu işi tedarik edebilecek firmaları araştırmanız ve ardından da varsa referanslarınız ile bu firmalara başvurularda bulunmanız gerekiyor. Eğer sektörde yeniyseniz sizlere e-ticaret sitelerini önermekteyiz. Ülkemizde Türkçe olarak hizmet sağlayan birçok e-ticaret sitesi bulunmaktadır. Bu sitelere sırası ile başvurularda bulunun ve bu işe vakit ayırabileceğinizi anlatan CV hazırlayın. Sonrasında size yapılan dönüşlere göre; kendiniz bir seçim yapıp işe başlayın. Ayna süsleme yolu ile para kazanan ev hanımları arasına girin.

Sizde Evde Ayna Süsleme İşi yapmak istiyorsanız iletişim bilgilerinizi konu sonunda yer alan yorum alanında paylaşabilirsiniz. Bu şekilde ihtiyaç durumunda ki firmalar sizinle iletişime geçeceklerdir.
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 17 Haziran 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Evde Ayna Süsleme İşi (395 Yorum)

  1. Evde böyle bir iş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler Elmadağ Ankara

  2. Bolu Merkez Bu işi ailecek yapmak istiyoruz Daha önceden tecrübemiz var yardımcı olursanız çok sevinirim iyi çalışmalar

  3. 10 kisilik bi grubumuz var istanbul cekmekoydeyiz vaktinde teslim edilir temiz is yapilir iletisme gecerseniz sevinirim

1 21 22 23