Evde Bileklik Paketleme İşi

yorumsuz
291 okundu

Ek iş yapmak, insanların eve giren düzenli gelirlerine katkı yapmalarını sağlamaktadır. Bu sayede aybaşını getirmek daha kolay bir hal almış olacaktır. Özellikle ev hanımları ve öğrenciler, ek işlere girerek kendi ekonomilerine fayda sağlamaya çalışırlar. Ek işler arasında en çok meşhur olanı ise paketleme işleridir. Ek işler arasında paketleme işinin yaygın olmasının sebebi, paketleme işinin maliyetinin çok yüksek olmasıdır. Firmalar da bu yüzde fabrikalarda paketleme makinelerine yatırım yapmak yerine, gerekli şekilde ek işler vererek yeni bir sektörü oluşturmaktadır. Firmaların bu ek işlerine başvuran kadınlar ve öğrenciler, genel olarak aylık 3200 TL’ ye kadar artacak şekilde ek gelir elde edeceklerdir.

Evde Bileklik Paketleme İşi Nasıl Olmalıdır?

Bileklikler, herkes tarafından kullanılan aksesuarlardan bir tanesidir. Tabi ki üretiminin ardından belirli işlemlerden geçmesi ve bu sayede satışa sunması gerekir. Firmalar da, basit paketleme işlerini ek iş imkanı olarak sunarlar. Hem firmalar maliyetlerini en aza indirecek hem de kişiler ekonomilerine belirli oranlarda katkıda bulunacaklardır. Firmalar genel olarak çalışanlarının evlerine belirli miktarlarda bileklik verirler. Bunun yapımı ve paketlenmesi, genel olarak kişilere anlatılır ve öğretilir. Bundan sonra yapılacak sürekli ve düzenli ziyaretlerde, biten paketleme işlemleri alınır ve kontrolü yapıldıktan sonra gerekli ödemeler gerçekleştirilir. Genel olarak firmalar peşin veya haftalık şekilde ödeme yapacaklardır.

Evde Bileklik Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde bileklik paketleme işi veren firmalar, ek iş ilan sitelerine belirli şartların anlatıldığı ve işin tanımının yapıldığı ilanları koyarlar. Bu ilanlara uygun olduğunu düşünen ve ek işte çalışmak isteyen herkes, ilana başvurup firmayı arayabilir. Firmanın gerekli değerlendirmeleri yapmasından sonra, şartlar konusunda anlaşılırsa, firma kişileri çalışanı olarak işe başlatacaktır. Firma genel olarak paketleme işinden, bitmiş ve kontrol edilmiş adet sayısınca ödeme yapmaktadır. Tabi ki her firmanın fiyat ücretlendirme politikası farklı olacaktır. Genel olarak evde bileklik paketleme olarak ek iş yapan ev hanımları ve öğrenciler, aylık 3000 TL civarında bir gelir elde edeceklerdir. İlerleyen zamanlarda işin hızlı bitirilmesi sayesinde, bu rakam 4000 TL gibi yüksek meblağları da bulabilir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 18 Aralık 2018

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın