Evde Bohça İşi

984 yorum
23.366 okundu

İş imkânı bulamayan, şahsi konulardan dolayı dışarıda çalışma imkânına sahip olamayan veya kendisine ek gelir arayan kişiler kendi gelir ağını oluşturabilmek için boş vakitlerini ayırarak bir iş yapma eylemi gösterirler. Bu iş kanalları birçok çeşitliliği vardır.  Bunlardan biri evde bohça işi yapmaktır.  Kendisine ek gelir yaratmak isteyen kişiler grubunda en çok rağbet gören işlerin içerisinde yer almaktadır. Genellikle bayan grubuna hitap eden iş el becerisi gerektirmekle birlikte görsel bütünlüğü de ön planda tutmaktadır.

Kadınların ülke şartlarında belirli istisnalar hariç kendi ekonomik özgürlüklerini ele alamadıklarından dolayı zorlu süreçler yaşadığını görüyoruz. Bu süreçler hem aileyi hem şahsı etkilemekle birlikte olumsuz sonuçlar da doğurabiliyor. Bunlarda ön planda tutulacak olursa kadınlar el becerisinin ve görsel bütünlüklerinin avantajını kullanarak evde bohça işiyle kendi maddi özgürlüklerini bir nevi sağlamış olurlar. Böylece hem ailevi hem şahsi maddiyata değer katmakla birlikte boş değerli olan zaman kavramında boşlukları para kazanmakla tamamlayabilirler. Kendisine ek gelir arayan grubu ele alacak olursak iş dönüşlerinde veya tatil dönemlerinde bu işi kolaylıkla tamamlayabileceklerini söyleyebiliriz.  Böylece hem ev hanımları aynı zamanda kendisine ek gelir arayan kadınlar günümüzde çok rağbet gören bu ek gelir işiyle ilgilenebilir.

Evde bohça işi için internet siteleri veya çevrenizde bulunan çeyiz, çeyiz grupları, çeyiz eşyaları veya bizzat bu işi yapan fabrika kanalları ile irtibata geçerek iş talebinde bulunabilirsiniz. Özellikle önceden gelen ve günümüzde evlilik hazırlığı yapan ailelerin vazgeçilmezlerinde biri olan bohça yapan fabrikaların yetersizliği ile birçok açık vermektedir. Bu sebepten dolayı iş bulma konusunda her hangi bir zorlukla karşılaşmayacağınız gibi birçok çeşitliliği kendiniz seçebilir ve bu olanaklarda kendinize ek gelir imkânı sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 1 Mayıs 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Evde Bohça İşi (984 Yorum)

  1. bende bohca işi yapmak istiyorum bursa yıldırımda oturuyorum bu işe ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz lutfen

  2. Tekstil tuhafiye türü bu işlere benzer tecrübe bulunmakta işi yapmak isterim 05071571841

  3. Merhaba hatay antakyada ikamet ediyorum paketleme işlerini yapmak istiyorum ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

  4. Bende parabil ile çalışmak istiyorum. Işe ihtiyacım var. İki tane kızım var onları okuyabilmek için geri dönüş yaparsanız sevinirim

1 51 52 53