Evde Boncuk İşi – Boncuk İşi İle Ek Gelir

2.440 yorum
41.799 okundu

Son dönemlerde neredeyse her ev hanımı bocuk işi yapıyor. Tülbent kenarına, takı olarak, kıyafetlere varana kadar çeşitlendi. Boncuk işi evde birikti, birikti ve ticarete döküp para kazanma raktesine gelindi. Hediyelik eşya dükkanları da bunu fırsata çevirmeyi düşündüler ve evde bocuk işi yapan kadınlar ile iletişim kurdular. Hem kadınlar hem de işveren kazandı, hem de çeşit arttı. Belediyeler de boş durmadı tabi. Baktılar çok talep var hemen parklarda ve uygun ve işlek yerlerde stand açma olanağı sunuldu.

Bu belediyelerin başını Ege ve Akdeniz bölgesindekiler gelir. Turist çekme yönelik çok büyük bir adım atılmış oldu. Herkes memnundu bu işten. Çünkü her yönden kazançlı bir iştir, bocuk işi. Bir de asla modası geçmez.

Bu da demektir ki, asla hem maddi, hem de manevi kazanç asla azalmaz ya da bitmez. Bu son dönemlerde bir durgunluk var ama bunun nedeni boncuk işleri değildir. Ülkemizi saran kaos ortamıdır. Küçük ve basit gibi görünür bocuk işi ama, içine girildiğinde zor ve zahmetli olduğu anlaşılır.

12631333_1137453409607173_5600845568264481992_n

Evde para kazanmanın en güzel işidir, bir yandan da. Stres atmaya birebirdir. Sürekli yeni şeyler deneme üretme bakımında oldukça elverişlidir. Bu işe yeni başlayacaklar için bu kısım çok önemlidir, çevrenizin olması mühimdir. Eğer yoksa ya da az ise zorlanabilirsiniz. O zaman kendi başınıza mücadele etmeniz gerekir. Bu sandığınızdan çok vakit alır. Ama asla pes etmeyin. Dediğim gibi belediyeler, internet ortamı hatta ulaşabilirseniz kadın kollarından yardım isteyebilirsiniz. Sonuncusunu yapabilirseniz hem daha çabuk ilerlersiniz, hem de stand açma işi daha çabuk olur. Karamsarlığa asla kapılmayın. Bir uğraşan olarak yazıyorum, bunları. İşinize yarar.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Evde Boncuk İşi – Boncuk İşi İle Ek Gelir (2.440 Yorum)

  1. Sakaryada yasiyorum ek is istiyorum yardim edin ihtiyacim var e posto kulanmiyorum burdan arayin 05458088454

  2. mersin erdemlide ikamet ediyorum el becerim hizli ve guzel ek ise cok ihtiyacim var boncuk montaj paketleme isleri yapabilirim lutfen bana bi donus yapin yardimci olun

  3. […] Boncuk İşleme: Uzun yıllardır evde ek gelir elde etmek isteyen kişilerin tercih ettiği yöntemlerden birisi de boncuk işleme. Büyük tekstil atölyelerinin ve kumaş işi yapan fabrikaların pek çoğu, eve ‘dokuma’ işi veriyor. Size verilen elbiselere ya da kumaşlara boncuk işi dikerek siz de aylık harçlığınızı çıkartabilirsiniz. Bu yöntem özellikle evde toplanarak iş yapan hanımların favorileri arasında yer alıyor. […]

1 120 121 122