Evde Boncuk İşi

1.029 yorum
24.131 okundu

Evde boncuk işi 2015 yılından beri devam etmekte olan ve 2016 yılında da devam edecek olan işler arasında yer almaktadır. Herhangi bir vasfa ihtiyaç duymayan bu işler sayesinde kolay yoldan para kazanabilir ve kazancınızı çok ciddi şekilde artırabilirsiniz. Tane başına genellikle para kazanan kişiler, topluca satışlardan da gelir elde edebiliyorlar. Ev hanımlarına ek iş ilanları hakkında birçok bilgi verdiğimiz bu haberimizde de boncuk işini detayları ile anlatalım.

EVDE BONCUK İŞİ KENDİ YAPIMLARINIZ İLE DAHA ÇOK KAZANIN

İlk olarak yapmanız gereken bu tarz eşyaları satan bir mağaza bulmanızdır. Buradan kendi zevkinize göre şekilleri ve renkleri farklı olmak üzere boncuklar alabilirsiniz ve birde balık ipi dediğimiz ipten alabilir ve boncuk işinize başlayabilirsiniz.

Bunun yanında tabii ki kargaburnu pense ve diğer bazı aparatlardan da almanız gerekecektir. Kısacası bir miktar para harcamanız gerekecektir. Toplamda 60 – 100 TL arasında bir harcama yaparak birçok boncuk yapabilirsiniz. Böylece yaptığınız boncukları gerek park ve bahçelerde, gerek yol kenarlarında gerekse de kendi arkadaş çevrenizde satabilirsiniz.

Bu işte evde yaptıklarınızı kendiniz satabilir ve kendiniz hem yapan hem de satan kişi olabilirsiniz. Karınız bu şekilde daha fazla olsa da, yaptığınız ürünlerin elinizde kalması da ayrıca bir olasılıktır diyebiliriz. Bu nedenle toptan vereceğiniz bir yer olursa hem daha hızlı para kazanır hem de paranız ziyan olmadan satamama riski ile karşılaşmazsınız.

EVDE BONCUK İŞİNİ İNTERNETTEN PAZARLAMAK

Eğer iyi bir zevke göre dizecek olursanız, satışlarınızda o denli fazla olacaktır. Bu işi bay olsun bayan olsun herkesin rahatlıkla yapabileceğinin de altına çizelim. Yani ben erkeğim bu iş bana göre değil demeyin.Kendinize ve zevkinize güveniyorsanız bu işe girebilir ve çokta güzel paralar kazanabilirsiniz. Evde yapılabilecek en güzel işler arasında bu işi de sayabiliriz. Çünkü herhangi bir ekstra uğraş gerektirmez. Kısa yoldan birkaç boncuk dizme ve bağlama işini yaparak para kazanabilirsiniz.

Yaptığınız boncukları isterseniz aynı zamanda internet üzerinden de satabilirsiniz. İsterseniz kendinize bir internet sitesi açabilir isterseniz de gitti gidiyor ya da sahibinden gibi sitelere ilan vererek ürünlerinizi satabilirsiniz. Bu kolaylığı size sağlayacak olan internet sitelerinden yararlanabilirsiniz. Hem paranızı daha hızlı kazanırken hem de internet sayesinde daha geniş kitlelere erişebilirsiniz.

UYARI: Özel ve kişisel bilgilerinizi kesinlikle alt kısımdaki yorum bölümüne yazmayınız. Çünkü herkese açık olduğu için bu özel bilgiler herkes tarafından görülebilmektedir. Bu tarz bilgilerin verilmesi ve rahatsız edilmeler karşılığında sitemiz kesinlikle bir sorumluluk almayacaktır. Bizler site olarak sizleri sadece ek iş veren firmalar ile buluşturmayı hedefliyoruz. Bu sebepten dolayı sitemiz kesinlikle bir iş vaat etmemektedir. Eğer sizlerde isterseniz, aşağı kısma hangi işi yapmak istediğinizi yazabilir ve bu işleri bulma da etkili bir rol oynayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Kasım 2015

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Evde Boncuk İşi (1.029 Yorum)

  1. Hatay – İskenderun paketleme ambalajlama ve davetiye katlama işi için 6kişilik ekibimiz var gününde teslim?

1 58 59 60