Evde Dantel İşi

319 yorum
21.516 okundu

Ek işler arasında büyük bir yeri olan evde dantel işi bayanların çokça tercih ettiği bir iş koludur. Dantel, (Fransızca “dentelle”) her türlü iplikle örülen veya bir kumaşın kenarına işlenen, türlü biçimde ince ve ağ görünümünde örgü çeşididir. Dantelin masa örtülerinden, giyim ürünlerine geniş bir kullanım alanı vardır. Buna keza tarihimizde de önemli bir yer teşkil etmektedir. Yörelere göre değişkenlik gösteren dantel çeşitleri sayesinde o yörenin kültürünü bir nebze olsun tarihçilerin anlamasında yardım olmuştur.

Evde Dantel İşi ile sizde hatrı sayılır bir gelir elde edebilirsiniz. Genellikle tuhafiye dükkanlarının sahipleri tarafından isteyen bayanlara verilen işlerdir. Bayanlar tuhafiye dükkanlarına gidip dükkandan aldıkları örnek modelleri ve ipler ile birlikte istenilen modeli en kısa sürede bitirerek yaptığı her model başına ücretlendirme almaktadır. Kısaca özetlemek gerekirse 1 çiçek modeli 2 TL ise 20 tane yaparsanız 1 x 20 = 40 TL kazancınız olacaktır. Bu verilen ücretler tamamen örneklerden oluşmaktadır. Alacağınız işe göre çeşitli ücretlendirmeler ile karşılaşabilirsiniz.

Günümüz de ek iş yaparak ailesine ve kendisi için maddi kaynak olmasını isteyen kişiler bu tarz işlere ilgi göstermektedirler. Özellikle bayanların eskiden beri bu tarz işlere ilgisi olduğundan onlar için her zaman kolay ve eğlenceli bir iş olmuştur. Tuhafiyeler harici örgü, iplik, model satan firmalar da kendi bünyelerinde satabilmek için dışarıya ek iş olarak Evde Dantel İşi verebilmektedir. Evde ek iş alabilmek için başvuru yapıp bağlantıları takip etmeniz yeterlidir. Eğer yakınınız da bir tuhafiye var ise oraya gidip dantel işi olup olmadığını sorabilirsiniz.

Sizde Evde ÖRGÜ DANTEL İşi yapmak istiyorsanız iletişim bilgilerinizi konu sonunda yer alan yorum alanında paylaşabilirsiniz. Bu şekilde ihtiyaç durumunda ki firmalar sizinle iletişime geçeceklerdir.
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 3 Nisan 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Evde Dantel İşi (319 Yorum)

1 16 17 18