Evde Eldiven Paketleme İşi

yorumsuz
173 okundu

Evde eldiven paketleme işi büyükşehirlerde ve pek çok sanayi kentinde sunulan iş olanaklarıdır. İstanbul tekstil firmaları, Ankara üretim merkezleri, Doğu Anadolu Bölgesi illerinde bulunan tekstil atölyelerinde ve çeşitli şehirlerde, eldiven paketleme işi sunuluyor.

Evde eldiven paketleme işi kışlık eldiven, bebek eldiveni, spor eldivenleri, işçi eldivenleri ve plastik eldiven gibi farklı seçeneklerde sunuluyor.

Evde Eldiven Paketleme İşi Başvurusu

Eldiven imalatı yapan firmaların toptan satış mağazaları ve tıptan satış sistemleri için sunulan opsiyonlardır. Eldiven paketleme işinde işçi maliyetlerini azaltmak ve enerji kullanımlarından tasarruf sağlamak için sunulan bir ek iş formudur.

Evde eldiven paketleme işine başvuru yapmak için, firmaların online sistemleri kullanılabilir. Online iş ilanı portallarından ilan veren atölye ve firmalara erişim ağlayarak, doğrudan başvuru yapılabilir.

Paketleme işi başvurusu için telefonla iletişim sağlanabilir. Sosyal medya paylaşım sitelerinde ve internetten hizmet veren ilan sitelerinde, evde eldiven paketleme işleri verilmektedir.

Evde Eldiven Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde eldiven paketleme işi tekli, çoklu ve multi paketleme seçenekleriyle sunuluyor. Kışlık tekstil eldivenler, deri eldivenler, motorcu eldivenleri, bebek eldivenleri gibi farklı seçenekler ile büyük kolilerde getirilen ürünleri, çiftli kombinasyon yaparak tekli paketlemeleri sağlanır.

Firmaların paketleme seçeneklerine göre plastik zımbalama, iç etiket ekleme veya seri halinde çoklu paketleme gibi seçenekler sunuluyor. Paketlenen her ürün kutulanarak istenilen adetlerde kolilere yerleştirilir. Sevkiyatları firma tarafından yapılan eldivenler, ürün teslimatlarında ödemeleri yapılarak sağlanan iş türleridir.

Evde Eldiven Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Paketleme işlerinin tamamı, el becerisi gerektiren ve seri üretim gerektiren işlerdir. Yapılan paketleme sayısına ve paketlenen ürün adedine göre para kazanılabilir. Genellikle adet başına ödeme yapan tekstil firmaları, en çok paketleme yapan kişilere ve referanslar doğrultusunda iş vermektedirler.

Daha çok üretim yaparak daha yüksek oranlarda para kazanabilirsiniz. Plastik eldivenler, bulaşık eldivenleri, ameliyat eldivenleri gibi ürünlerde de evde paketleme seçenekleri sunulmaktadır. İş ilanlarına ve firmaların sunduğu olanaklar ile fiyatlara bakarak değerlendireme yapabilirsiniz. Başvuru onayı dahilinde ek iş ile kazanç sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 12 Ocak 2019

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın