Evde Etiket Paketleme İşi

yorumsuz
159 okundu

 

Matbaa firmaları ve toptan kırtasiye satışı yapan işletmelerin sunduğu evde etiket paketleme işi, ek iş arayanlar için cazip bir fırsattır. Okul etiketleri ve sticker paketleme seçenekleri ile evde ek para kazanma olanağı sunuluyor. Etiket paketleme iş ilanı veren firmalar ile bağlantıya geçerek, doğrudan iş başvurusu yapabilirsiniz.

Evde ek iş başvurusu, online platformlar üzerinden tek kişi veya grup başvuruları olarak sağlanabiliyor.

Evde Etiket Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Toptan basımı yapılan etiketler, büyük rulolar, büyük paketler ve tabaka şeklinde getirilir. Ambalajlama yapılan etiketler, firmaların talepleri doğrultusunda çoklu paketlemeye dönüştürülür. Aynı ürünlerden çoklu paket veya farklı ürünlerden aynı pakette kombinasyon yapılarak, evde etiket paketleme işi yapılır.

Etiket paketleme için gerekli olan tüm aparatlar, ambalaj, koli, kutu, yapıştırma makinesi ve ambalaj etiketi gibi ürünleri tamamı, firma tarafından verilmektedir. Yapılması gereken sadece belirtilen paket içeriklerinden, düzgün ve nitelikli şekilde paket yapmaktır.

Evde Etiket Paketleme Ücretleri

Etiket ve sticker paketleme işlerinde, yapılan paket sayısına göre ücretlendirme sağlanır. Etiketlerin boyut ve nitelikleri, paketlemede kullanılan kolaylık veya ambalajın türü, etiket boyutları gibi unsurlar, paket başı verilen fiyatları belirleyen temel faktörlerdir. Evde etiket paketleme işinde, yapılan üretime göre ödeme yapılmaktadır.

Yapılan paket ve kolileri teslim alırken yapılan ödemeler, sonraki işlerinde teslimini sağlamaktadır. Evde ek iş veya iş arayanlar, evden çalışmak isteyenler için avantaj sağlayan paketleme işi, pek çok firmanın tercih ettiği yöntemler arasındadır.

Etiket Paketleme İşi Veren Firmalar

İnternet üzerinden verilen iş ilanları, Türkiye’nin pek çok şehrinde sunulmaktadır. Ankara, İstanbul gibi büyükşehirlerin yanı sıra Doğu Anadolu, Güney Doğu, Karadeniz ve Ege Bölgelerinde bulunan üretim tesisleri tarafından da sunuluyor. Evde etiket paketleme işi başvuruları için, online başvuru formu doldurularak başvuru yapılabilir. Telefon irtibat numarası bulunan firmalara doğrudan erişim sağlayarak başvuru yapabilirsiniz.

Ankara ek iş ilanları, İzmir evde ek iş ilanlarını inceleyerek, etiket paketleme işi veren firmalara erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya paylaşım sayfalarından bulunan ek iş sayfaları bulunuyor.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 14 Ocak 2019

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın