Evde Fincan Tasarlama İşi

yorumsuz
35 okundu

Evde ek iş arayanlar için, şahane fincan tasarımları ilham kaynağı oluyor. Karton bardaklar, seramik kupalar ve cam fincan çeşitleri ile tasarım ürünler, yeni trendler arasında yer alıyor. Evde fincan tasarlama işi, iki farklı opsiyon ile uygulanabiliyor. İlkinde kişi kendi sermayesi ile daha ekonomik toptan ürünler alarak, tasarım ve satış sağlayabiliyor.

Evde ek iş olarak kazanç sunan fincan tasarlama işi ise özel işletmelerin, farklı dizaynları için sunduğu bir opsiyondur. Büyük kahve firmaları, hediyelik eşya mağazaları ve konsept tasarım ürünleri satışı yapan pek çok mağazada, özel tasarım işleri veriliyor.

Fincan Tasarlama İşi Nasıl Yapılır?

Kupa, fincan ve kağıt bardak tasarımı işi yapan firmaların iş ilanları ile başvuru yapılabilir. Karton bardak sanayinde, farklı resimler, özel temalar ve özgün tablolar ile dijital baskı teknikleri sunuluyor. İnstagram üzerinden grafitti çalışmaları yapan pek çok kişinin özgün resimleri, kahve işletmelerinin bardaklarını süslüyor.

Kişiye özel tasarım ve konseptlerin oldukça popüler olmasıyla, cam sanayi ve porselen sanayi, fincan tasarımlarında özel temalar arıyor. Firmalar ile iletişime geçerek, özel tasarım işine başlayabilirsiniz. Örnek tasarımlarla başvuru yapılmakta ve beğenilen konseptler ile seri üretim anlaşmaları yapılmaktadır.

Fincan Tasarlama İşinde Tasarım Örnekleri

Taş işlemeli kahve fincanları, özel boyalarla renklendirilmiş- fırınlanmış kupa çeşitleri, kumaş detaylı veya kumaş kaplamalı özel fincan modelleriyle, birbirinden farklı ürünler yapılabilir. Kurdelalı fincanlar, hasır kulplu temalar, Swarovski işlemleri, midye kabuklu veya resimli fincan modelleri, en beğenilen ürünler arasında yer alıyor.

Şayet resim, grafik, çizim yetenekleriniz var ise örnek resimler göndererek, fincan tasarlama işi alabilirsiniz. Karton bardak işlerinde çok özel tasarımlarla, binlerce üretim yapılarak, şahane kazançlar elde edilebilir.

Evde Fincan Tasarımı

Mutfak ürünleri üretim firmalarında ve satış mağazalarında sunulan iş fırsatı ile fincan boyama ve süsleme işi sunuluyor. Firma tarafından verilen fincan ve aksesuar ürünleri, malzemelerin teslimi ve tamamlanması halinde adresten teslim alma ile sağlanıyor. Fincan başına kazanç sağlanarak, her tasarımda birbirinden özel el yapımı süslemeler ile para kazanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Ocak 2019

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın